Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vettem egy ASUS Z97-A alaplapo...

PYfiniksz kérdése:

Vettem egy ASUS Z97-A alaplapot viszont hibás volt, próbáltam becseréltetni viszont elvétik és rám akarják sózni a költséget, ez jogos?

Figyelt kérdés
Vettem egy ASUS Z97-A alaplapot. Sajnos összeszerelésnél az a hiba adódott hogy a RAM-jaim (amik kompatibilisek) nem fogadta el az alaplap. Visszaküldtem cserére, és most azt a választ kaptam hogy sérülést találtak rajta, a garanciám elvész, és majd küldik a javítás árát. Ez most így wtf, jogos?

2015. aug. 10. 14:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha küldik a javítás árát, reménykedj, minél többe kerüljön...


Ez egy érdekes helyzet. Nézz magadba és tedd fel a kérdést, okoztál-e sérülést, biztos észrevetted.


1. Ha igen akkor szépen viseld a következményeit és ne próbáld másra kenni.


2. HA nem, azonnal jelezd feléjük, hogy te semmit nem okoztál, küldjenek fényképet a hibáról és semmiképp sem fogadod el ezt az eljárást.

Fogyasztóvédelemhez fogsz fordulni. Persze sok mindent nem tudsz elérni velük, de a panaszkönyvbe írhatsz.


Bár általában az 1es szokott igaz lenni, sőt nem is így tetted volna fel a kérdést, ha nem az lenne.


Illetve tanulhatsz is belőle, nem árt jó fényképeket készíteni küldés előtt a termékről.

2015. aug. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez jogos.


Mert tuti hogy te rontottad el, különben nem lenne itt ez a kérdés. A RAM-ot nem raktad bele fordítva?


Sajnos rosszul raktad bele, és így buktad.


Magadra vess, és küldöm a kombájnt! :D


De most komolyan.


A gyártónál több minőség ellenőrzésen megy át az alaplap, mint amennyi autód lesz életedben.

2015. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már hogy raktam volna bele fordítva?
2015. aug. 10. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!