Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tegnap vásároltam egy Hp g3...

Tegnap vásároltam egy Hp g3 250 típusú laptopot operációs rendszer nélkül. Gondolván majd én feltelepítem. De sajnos nem jártam sikerrel. Hasonló tapasztalat valakinek?

Figyelt kérdés
Amikor beteszem a win 7 telepítőjét tökéletesen végig fut. Majd amikor telepítés végén indítaná a rendszert ez az üzenet jelenik meg : " press the Esc key for Startup menu" ezt ugye még a telepítés előtt us irta. Van valakinek valami tippje mit rontottam el vagy miba hiba??? Szőke nő vagyok csak jelezném! :-)

2015. aug. 12. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
eltávolitottad a telepitő pendrivet dvd-t?
2015. aug. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. És akkor is ugyan ezt csinálja.
2015. aug. 12. 13:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Mással is előfordult ez, külföldi fórumokon lehet megtalálni. Azt írják, hogy merevlemez-probléma. Ki kell venni, majd visszatenni.
2015. aug. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!