Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Erre vonatkozik a garancia,...

Erre vonatkozik a garancia, megcsinálják ingyen?

Figyelt kérdés

hali


rendeltem pcx-től egy számítógépet összeszereléssel

Ma játszás közben kerpeelő hang majd egy fura hang ,mondom wtf belenézek az oldallapon és nem világít a hátsó venti ,mert bekapta a vezetéket a ventillátora a processzornak

a vezetéken a gumi vagy műanyag vagy mi lejött letépte róla és kb 1 szálon lóg az egész

a proci ventije meg nem forog a hátsó kábelvezetés a lyukon vezették el de csak a processzor hűtőre fektették a kábelt most bekapta letépte és még nem is működik

ezt megcsinálják?


2015. aug. 12. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel ők szerelték össze, hibásan lett összerakva, amire vonatkozik a garancia.
2015. aug. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és cserélik is újra vagy csak szokásos "forrasztás + szigszalag"? mert azért választottam ablakos gépházat hogy beletudjak lesni gyakran de nem szívesen nézegetnék egy forrasztot olvasztott szigszalagos belsőt......
2015. aug. 12. 16:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez már nem is tudom hanyadik beszámoló amit olvasok a pcx-es összeszerelésről...nem igaz, hogy ennyire trehányak...pedig én is tőlük szerettem volna rendelni összeszereléssel...fatyom
2015. aug. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Küldd el nekik garanciára, aztán ha nem csinálják meg rendesen, akkor ott a homár blog.

G.

2015. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#3: Én rendeltem tőlük egy tápot, iszonyatosan lassú a szállítás, egy hét volt, mire megjött. Csak akkor érdemes náluk vásárolni, ha nagyon ráérsz.
2015. aug. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

vásárlással nincs gond, nekem 3 munkanap alatt kihozták a komplett gépet (mondjuk jó 300k+-t ott is hagytam a futárnál Xd ), de darabokban. Nem bíznám rájuk soha az életben.


A problémát elsőként fotózd le! Ez nagyon fontos! Aztán írjál nekik, hogy a trehány összeszerelés miatt ez történt (fényképpel alátámasztva), ezért garanciára kéred a javítást.


Valószínűleg a komplett gépet kell visszaküldened, de azzal számolj hogy jó 2-3 hétig biztos nem lesz géped, nem kapkodják el.

2015. aug. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!