Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek mijen össze...

Blackfox99 kérdése:

Szerintetek mijen össze állítás? én magam raktam össze mer már csak táp hiányzik és egy procihűtő és félek valamit elcsesztem

Figyelt kérdés

alaplap: asrock 980De3/u3s3 r2.0

vga: gainward geforce gtx 560 1gb 256 bites

memória: hiper x furx 4gb ddr3

processzor : amd fx 4300. 125w os 8mb cash


gépház: aerocool strike x advance

milyen tápot vegyek és proci hűtőt ? játékra megy a gép elbirja ? jól raktam ossze



2015. aug. 12. 19:31
 1/8 anonim ***** válasza:

4300-asra felesleges építeni, nagyon gyenge a mostani dolgokhoz.

Mennyi a kereted rá?

2015. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Rettentő rossz.

Mennyit szánnál rá?

2015. aug. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Pont olyan, mint a helyesírásod. Borzalmas. Mennyit szánnál rá?
2015. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hmm de hát nem volt penzem más pricira na a tapra 15 ezret. a procihurore 6 ezret
2015. aug. 12. 22:44
 5/8 A kérdező kommentje:
egyépként megcáfolnám higy gyenge tudjátok mért ? azért mert a videokártyám bele raktam egy 2 magos. inteles 775 proci, 1gb ramal. rendelkező gépbe és 3x játszotam végig ulrrán a tomb raider 2013 at szerintem ez csak erősebb lehet nala
2015. aug. 12. 22:48
 6/8 anonim ***** válasza:

A tomb raider-nak abszolút nincs nagy gépigénye.

Ez a gép mai játékokat abszolút nem viszi el.Abszolút nem jól raktad össze.

Ezen a gépen örülnél a GTA V-ben lenne 10 fps-ed de még sokat mondtam.A mai játékok ezen úgy laggolnának hogy az élvezhetetlen lenne.

2015. aug. 13. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
hát jólvan na kit érdekel a.gta 5. :D xd xd nekem az a lényeg hogy. 1-2 éves vagy 3 éves játékokat elvigyen. :D amùgy na mit kellene cserélni. és mijen tápot vegyek max 15 ezrem van rá
2015. aug. 13. 17:24
 8/8 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem néha a j-t kellene ly-re, a mondatot kezdő kisbetűt nagyra cserélni, és vegyél vesszőket, meg t betűt is - "inygyér van". :)

Persze kellene még pár dolog. Én a helyedben a gépedet elcserélném egy nyelvtankönyvre, és játék helyett olvasnék. Tuti, hogy mindenki boldog lenne!

2015. aug. 18. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!