Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Win 10 telepítés után elment...

Win 10 telepítés után elment a hang, mit csináljak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Na szóval telepítettem a windows 10-et. De utána nem volt hang. Próbáltam már a hibaelhárítást, frissíteni az illesztőprogramot, aztán letöltöttem a relatek drive-rt, végre visszajött a hang,mikor újraindítottam. De mikor kikapcsoltam a gépet, és utána bekapcsolás után már megint nem működött. Mikor újratelepítettem a drivert ismét jó volt, de kikapcs után megint paff. Most mivel próbálkozzak? Előre is köszönöm a segítséget.

2015. aug. 22. 17:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Hát most azt megpróbálom a végére hagyni hátha sikerül így megoldani.

Bár ha így se sikerül amit utoljára írtam akkor már nem sok ötletem van.

2015. aug. 22. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Úristen, működik!!!! végre!!!! Nagyon nagyon nagyon köszönöm szépen!!! Segítség nélkül nem ment volna!!! Köszönöm köszönöm köszönöm!!!!
2015. aug. 22. 20:28
 13/19 anonim ***** válasza:

Na király :D

Úgy sikerült hogy törölted mindkettőt és gépresit csináltál?

2015. aug. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Igen úgy, nagyon szépen köszönöm :DD
2015. aug. 22. 21:00
 15/19 Kovacspeter11 válasza:

Nekem is tudnátok segíteni?

Nálam csak olyan van hogy:

-Conexant SmartAudio HD

-Intel(R) megjelenítő hang


Ezek közül melyiket töröljem??

A segítségeket előre is köszönöm!

2016. júl. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget ,itt találtam megoldást. Csak mondjuk nekem 4 darab lehetőség volt ebből az első kettőt ( High Audi....amit az előbb írtatok, csak nekem 2 típus is volt ugyanebből) kellett frissítenem,tehát arra rákattintani és akkor letöltötte az illesztőprogramokat mindkettőhöz,és akkor én utána újra indítottam a gépet és visszajött a hang hál'Istennek,szóval köszi még egyszer az iránymutatást. :)
2016. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Srácok! Ugyan ez a problémám! Az első bemenetnél ha bedugom a fülesem nincs hang, ha hátulra dugom fa**a, de így nem kényelmes, esetleg valami ötlet?

5 darab:

NVIDIA HIGH DEFINITION AUDIO

NVIDIA HIGH DEFINITION AUDIO

NVIDIA HIGH DEFINITION AUDIO

NVIDIA HIGH DEFINITION AUDIO

NVIDIA HIGH DEFINITION AUDIO Van

VIA HD AUDIO és ebből egy darab, viszont ha ezt letiltom, akkor azt írja hogy nincs mivel hallgatnam zenét, vagy valamit, töltsék le egy programot, ezt a VIA-t frissítettem már, nem jó...

2016. júl. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Egyszerű lett volna az egész, a hangszóró tulajdonságán belül a kiemelésnél a minden kiemelés tiltása feliratot kikel pipálni és alkalmazni és már működik is!
2016. júl. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

18/18, Sajnos ez sem segít minden esetben! Nekem fejhallgató, és hangszóró van. igazából megy mindkettő, de ha bedugom a fülest, nem vált automatikusan alapértelmezetté, és nem tudom be se állítani, hogy átváltson.

Még nem tudom mit kezdek vele, de még birkózom! :P

2016. aug. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!