Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » AMD platform ismeretlen hiba,...

Rfactor kérdése:

AMD platform ismeretlen hiba, kékhalál?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Kb 1 éve raktam a következő konfigot :

m5a97r2.0 alaplap

asus r7265 VGA

corsair xms3 1600MHZ 8 GB ram

corsais VS550 táp

FX6300 proci

cnps12x proci hűtő

ssd , hdd .

Eddig hiba nélkül kifogástalanul működött . win8.1 64 bit volt rajta . Frissítettem win10 preview-re . Amikor még jobb teljesítményt tapasztaltam hiba ekkor még nem volt .

kb 2-3 hete tiszta telepítéssel feltettem a win 10 pro véglegest . Na itt jöttek a gondok .

A probléma kikapcsoláskor bekapcsoláskor újraindításkor kékhalál jelentkezik.

kmode exception not handled

tcpip.sys

atikmdag.sys

stb kb mindíg más hibát ír ki .

Memóriát merevlemezt fájlrendszert átvizsgáltam nincs hiba víruskeresést Malwarebites antimalware szerint nincs fertőzés .

Elindulás után amit mondjuk 3 kékhalál is megelőz , a gép korrektül működik játék több órán keresztül akár egész nap netezés , youtube zene filmek semmihiba majd leállításkor megint kékhalálozik ujraindul és idegrohamot kapok már tölle .

Most ismét tiszta telepítés win 7 64bit ultimate .

Elsőre mintha minden ok lenn , de kb másnap megint kezdődik elölről . Próbálkoztam régebbi illesztőkkel , aztán minden legyen a legfrissebb . De már nincs ötletem .



2015. aug. 23. 19:01
 1/9 A kérdező kommentje:
Még ami kimaradt Eseménynapló szerin váratlan leállás történt illetve nem megfelelően lett leállítva . Ez mi ? Nyilván nem húztam ki a konektorból !? Gépet teljesen szétkaptam kipucoltam . Minden csatlakozást hatszor átnéztem minden jónak tűnik mégis random kékhalál van .
2015. aug. 23. 19:13
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem itt valami alkatrész lesz a ludas.
2015. aug. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Akkor besírok :D Mert kitesztelni nem áll módomban .

200k fölött vagyok eddig és még tervezek Monitor 24 colosat + ssd csere kell mert a mostani 32 GB

Most jutott még eszembe lehet a win törés a probléma ?

2015. aug. 23. 20:57
 4/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

probald ki tiszta telepitesel win tores nelkul fent all e a hiba


amugy pedig a cpu t s teszteld le Aida64 pl kepes a gyorsitotarak tesztelesere, mert ha veletlen cpu hibas gariztatod es enyi (ha meg garis)

persze ki tudja mi a hiba hosszu hosszu ido ilyet kideriteni... ami igy bujkal

2015. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Már az összes teszten túl vagyok

SSD-OK

CPU-OK

VGA-OK

RAM-OK

MOST jön a tiszta telepítés ...

2015. aug. 23. 21:50
 6/9 A kérdező kommentje:

Meg is volnék win10 pro 64 bit .

Még aktiválni se kellett . A Preview használat miatt .

Eddig Google Chrome és AMD r7265 driver van fenn .

Annyi csavar van hogy az ssd-t kirántottam . Így a rendszer mos az 1 TB-os Seagate vinyóról ketyeg .

Felmászott pár update , és a gép párszor restartolt .

EDDIGNINCSKÉKHALÁL!

2015. aug. 24. 00:39
 7/9 A kérdező kommentje:

A küzdelem folytatódik ...

Na most elgurult a gyógyszerem szétkaptam mint foxi a lábtörlőt . Előtte próbáltam a ramokat pakolgatni váltogatni a slottokat , de a hiba kb azonnal jelentkezett legutóbb Kernel security chack error .

Most minden csatit kihúztam VGA-t kikaptam CMOS elem ki .Tápcsatik le és elmentem füstölögni . Így pihent kb fél órát .

Összelapátoltam ... teszt

2015. aug. 25. 16:51
 8/9 A kérdező kommentje:

A kérdéshez még mindíg várom az 5letelőket .

Ami most feltűnt . sm bus driver 2006-os évjárat . Microsoftos univerzál valami .

De nem ez kell a laphoz , Hanem amd smbus ?! 2015. 01.15

Másik kukac az usb 3.0 driver . Sárga felkiáltó jeles volt . Úgy kellett külön a neten vadászni , mert az amd chipset driver nem tartalmazta . Hát ez meg milyen hülyeség már .

2015. aug. 28. 18:33
 9/9 anonim válasza:
Sikerült valahogy megcsinálni? Nálam kb. ugyanez a probléma most... minden indítás/leállításnál kékhalál... CRITICAL_PROCESS_DIED.. KMOD baszás stb...
2016. aug. 21. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!