Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung SSD-m van és azt...

Samsung SSD-m van és azt szeretmém tudni, hogy a Samsung Magician nevű programot érdemes-e hozzá használnom?

Figyelt kérdés
És 64 bites Windows 8.1 Pro rendszert használok.

2015. aug. 26. 01:09
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
100%
Igen.
2015. aug. 26. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Van benne pár hasznos dolog, én is használom a 850 pro ssd-mhez.
2015. aug. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha 850 pro ssd-d van akkor hasznos program, lehet vele partíciót klónozni, Over provisiong-ot beállítani illetve figyelmeztet, ha valami miatt nem tudna max teljesítménnyel működni az ssd (pl. Nem sata3-ra van kötve). És firmware-t is lehet frissíteni vele. Szóval nyugodtan rakd fel, csak ne induljon a Windowsal együtt, mert az tényleg fölösleges.


Üdv: Az osztálytársad!

2015. aug. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem tettem fel a 850 EVO-hoz. Tökéletesen működik, és látván a Samsung eddigi munkáját firmware téren, nincs az a pénz, hogy feltegyem.
2015. aug. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
Persze, hogy működik. És nem firmware, hanem gyártó programja. Olyan, mint videokártyáknál az Msi Afterburner. Nem szükséges, de tud pár hasznos dolgot, mint vga tuningot pl.
2015. aug. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!