Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Genius SW-G 2.1 3000-es...

Genius SW-G 2.1 3000-es bejáratás?

Figyelt kérdés

Most fogok elindulni ismerőshöz a hangfalért, alig ment pár órát, és hát ugyebár az nem bejáratott még.

Kérdés, hogy a basszust, valamint a hangerős relatíve meddig kellene feltekerni, hogy a bejáratási szintet elérjem, és ahol hetekig "hagynom kellene"?


Én úgy hallottam, hogy olyan 30%-50% között és a basszus még ne legyen 50%-nál több, de inkább megkérdezem itt is, hátha valaki tud ezen nyomatékosítani.


A válaszokat előre is köszönöm!



2015. aug. 26. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Én a bejáratást anno úgy csináltam hogy mindent beállítottam úgy ahogy nekem jó volt és úgy hallgattam a zenét. De egy jó hétig nem hallgattam 50% feletti hangerőn a zenét.
2015. aug. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hetekig tart a bejáratás?


Egyébként, én úgy tudtam, hogy vannak ilyen "spec. zajok", amik direkt a bejáratásra lettek készítve.


Olvastam valahol még régen, ne kérdezd, hogy hol.

De, én úgy tudtam, hogy 1 nap is elég neki. (gondolom 20-24 óra)

2015. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Igazából ez a bejáratás olyan hogy vagy megcsinálod vagy nem. Bejáródik az akkor is ha fullon tolod.

De egyébként betolsz egy bass test-et és úgy bejáródik az.

2015. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Azt a hetekig dolgot azért írtam, mert most egy Nortek Soundream 2.1 PRO-m van, és emlékszek, hogy anno mikor megjött az akkori géppel együtt, akkor kb 2 hét után jött meg igazán a hangja.

Még mielőtt valaki megkérdezi:

Nincs semmi baja, nem ezért cserélem le, de gondoltam, hogy apám ne mindig a hifit használja már mert idegesít amikor hallgatnék valamit, vagy játszok és a zajokat kellene meghallanom, aztán reng a ház mert a hifit használja én meg semmit nem használok a fejhallgatóm meg kezdi megadni magát, szóval megkapja ezt a "kicsi" (mert elég nagyot szól így is a maga 12W-os összteljesítményével) hangfalat, én meg váltok nagy és ő ott lent azt hallgat amit akar én meg akkor ha hallok is belőle valamit, az legalább nem az lesz, hogy hogyan remeg az ajtómban az üveg.

2015. aug. 26. 18:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Mondjuk, egy ilyet egyszer is elég?


https://www.youtube.com/watch?v=fH_sUK7hJxE

2015. aug. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Állítsd be úgy, ahogy neked tetszik. Arra figyelj, hogy ne legyen azonnal üvöltetve. Érdemes pár naponta emelni a hangerőn. Persze ha nem csutkára tekerve szeretnéd használni, akkor ez nem gond.


Egyébként akár egy hónap is lehet a bejáratási idő.

2015. aug. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Isten ments, hogy csutkán menjen, a mostanit is kb max 25%-ig tekertem eddig,de már 15% is durván üvöltött már, és alig hallottam a saját hangom is.
2015. aug. 26. 19:23
 8/10 A kérdező kommentje:

Na meghoztam, és már be is tettem a helyére.

Hátőőőőő........ Megszólalni se tudok, olyan szép minden fajta értelemben. *-*


Nagyon szép tiszta erőteljes hangzás.

Perpillanat Modern Talkingot (igen 18 évesen Modern Talkingot) hallgatok, hát a basszus kb 30%-on lehet, a hangerő pedig 40 körül.

Hát remeg a gatyám.


Ez tuti be lesz járatva, de nem kell ide olyan nagy hangerő+basszus szerintem, még ezt is kicsit soknak érzem, így elsőre.

2015. aug. 26. 21:05
 9/10 Colix ***** válasza:
GENIUS SW-G 2.1 3000 bass tekerője elég fura ere én is csak a bejáratás után jöttem rá. ugyanis 25% alig van basszus 30% már jócskán van és 40%tól felfele már nem tolja tovább(nem mind ha nem lenne elég) de ennek ellenére nagyon jó<3 meg vagyok elégedve vele, és annak is örülök hogy jókor vásároltam meg, mert azóta felment az ára.
2015. okt. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A tekerőkével kapcsolatban nálam ilyen "probléma" nincs, épp hogy egy millimétert tekerek rajta és akkor már jön egy kicsi, és szépen fokozatosan egyre erőteljesebb, és kb 40%-nál már nagyon szépen duruzsol.
2015. okt. 24. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!