Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hol lehet megnézni, hogy a...

Hol lehet megnézni, hogy a laptop billentyűin levő jeleket hogy tudom megjelenteni?

Figyelt kérdés
Nem tudom jobban megfogalmazni. Kaptam egy leselejtezett angol billentyűzetű dell laptopot. Az érdekessége, hogy ha lenyomok egy gombot, nem az jelenik meg, ami rajta van, hanem az, ami egy magyar billentyűzeten lenne ott. Viszont nem tudom, hogy ami a gombokon van, ahhoz mit kell nyomjak, hogy megjelenjen. Vagy pl hol van a hosszú i, mert az y mellett balra nincsen billentyű, csak egy shift. Vagy csak próbálgassam mondjuk wordben?
2015. aug. 30. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Hoszű i valószinűleg nem lesz. (Nekem sincs angol billentyűzeten) A többi ugyanott van, mint a magyaron, nézz meg egy magyar billentyűzetet. Vagy nyomogasd Word-ben, ahogy irtad.
2015. aug. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha fejből nem tudod a kiosztást, akkor próbálgatod. Í nem lesz rajta. Egyébként egy képernyőbillentyűzetet bekapcsolsz, ott látod a kiosztást, angolt is, magyart is ha akarsz.
2015. aug. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hol lehet ezt a képernyőbillentyűzetet bekapcsolni?
2015. szept. 1. 14:46
 4/5 anonim ***** válasza:
kellékek - kisegítőlehetőségek talán. De ha legalább windows vistád van, benyomod a startmenüt és a keresőbe begépeled h képernyőbill, kidobja.
2015. szept. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglett. Vicces, hogy amit megjelenit, köszönőviszonyban sincs azzal, ami a gépen van fizikailag...
2015. szept. 1. 15:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!