Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Sony Xperia Z3 vagy iPhone 5s?

Sony Xperia Z3 vagy iPhone 5s?

Figyelt kérdés
Esetleg bármely más androidos telefon max 85-ig használtan jobban megérné-e mint az iphone 5s?

2015. aug. 31. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Igen, jobban megéri.Ezek közül inkább a z3, de ajánlom az lg g3-mat.
2015. aug. 31. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Mindenképpen az iPhone-t ajánlanám, nem azért mert apple meg "menő" hanem mert iOS soha semelyik android nem lesz olyan gyors, gördülékeny és stabil mint az a rendszer !
2015. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
A kettő közül Z3
2015. aug. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Most egy Xperia SP-m van csak kezd kicsit elöregedni és belassult, pedig egyáltalán nincs tele felesleges cuccokkal. Nézegettem telefonokat, de nem tudom melyiket válasszam. Androidot azért nem szeretnék már, mert félek, hogy belassulna akár a Z3 vagy hasonló árkategóriájú telefon. Sokan mondták már, hogy ez a lassulás már a múlté mert az ilyen telefonok már bírják és stb stb...de...valahogy mégsem. Az ios elnyerte tetszésem mivel ismerősömnek is az van (iphone 6).

Most egálba állok az ios vs android téren.

85-90 lenne az a határ, amit hajlandó lennék telefonra áldozni csak nem tudom, hogy ennyiből droidos vagy nem droidos (wp kiesett, az nem gyere be).

A droidos mellett ott szól a hardver pl. a 4x1,7Ghz (vagy mennyi), 2GB RAM...stb.

Az ios mellett meg a rendszer (ios7-8) amely megelégszik a maga 2x1,3 és 1GB RAMjával.

Az iphone-t kicsit túlárazottnak tartom viszont nagyon tetszik. (Tudom, ha kijön az iphone 6s akkor lejjebb megy az ára valamennyivel).

Tehát a kérdés tulajdonképpen az még mindig, hogy megéri-e iphone 5s vagy vegyek helyette valamilyen androidosat?

Olyat szeretnék amit ha leterhelek, sem lassul/fagy le és minimum 2-3 évig bírja a tempót.

2015. aug. 31. 12:41
 5/7 anonim válasza:

Én is úgyéreztem mindig is, hogy az iphoneok túlárazott termékek, viszont most is megnézed a galaxy s6 edge drágább mint az iphone6, én nagyon sokat cserélgettem a telefonjaimat volt mindenfélém (kevés volt rá a keretem így mindig fentebb váltottam ráfizetgettem ilyesmi) Volt olyan hét, hogy 5 telefon fordult meg a kezemben.


Az utolsó androidos készülékem samsung galaxy S5 volt ami akadt, laggolt és akkor kijött az iphone 6, az 5 is tetszett már küllemben csak kicsinek találtam a kijelzőjét, azóta is az iphone6om van és életem vására volt. Soha jobb telefonom ne legyen 1x sem akadt meg, rányomok valamire és meg is történik.


Egyik barátomnak még samsung galaxy s3ja van, az annyira akad, hogy van amikor nem tudja felvenni a telefont. Anyukámnak Iphone4 és még az is viszonylag gyors. Ezt csak egy kis összehasonlításnak írtam a kettő rendszerről :) Mindenképpen az ios-el rendelkező készüléket venném akármi legyen a márkája.

2015. aug. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2015. aug. 31. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
i5s. hosszú távon sokkal jobb. nem lassul be fél év után. a sony sem rossz, de az iphone 5s még évekig csúcscucc lesz
2015. szept. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!