Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen alaplap, táp és vízhűté...

Lord Hidan kérdése:

Milyen alaplap, táp és vízhűtés kéne ehhez a konfighoz?

Figyelt kérdés

Intel Core i7-4790 (tudom hogy még nem kell i7 játékokhoz de később ki tudja mi lesz és ugyis csak egyre drágább)

GIGABYTE GeForce GTX 980 Ti

16gb ram

Western Digital Caviar Green 3.5" 2TB 64MB (ugyan annyi mint az 1tb)

Sima 120gigás ssd a rendszernek

Még a házat nem tudom elvileg egy NZXT Phantom 410-be beférne minden

remélem nem hagytam ki semmit


Nemsokára munka szóval fizuból darabonként akarom össze rakni


2015. szept. 1. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Felesleg vízhűtés még a gyári is jó rá. Amúgy egy komolyabb vízhűtés 50000Ft-tól kezdődik (nem ilyen előre összerakott).

Vízhűtés három esetben kellhet:

1. tuningolsz (megnézem hogy fogsz tuningolni szorzózáras processzorral)

2. A barátok előtt akarsz villogni

3. Dísznek tartod a gépet

Ha nagyon ragaszkodsz Raijintek Triton

2015. szept. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

minek akarsz vizhutest? K proci nem artana tuninghoz de ha nem tuningolsz akkor a gephaz megoldja a hutest (gyari huto rleg cpu n)

hangos nem e lesz? miert szerinted a vizhutes ami hangosabb az miert lenne halkabb?


vizhutes amugy sem eri meg olcson es kb. 60ezerig olcsoaknak nevezhetoek


barmilyen 450W vagy feletti Gold vagy Platinum tapegyseg jo lesz amin 5ev garancia van, Seasonic, SuperFlower stb...

2015. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
51%

alaplapra menyit szansz?

H97 vagy B85 is eleg lehet, nem szukseges draga sem, te tudod mik az igenyeid, ha max osszeget irsz ra akkor ajanlhatunk...

2015. szept. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
51%

Remélem nem gondoltátok komolyan a gyári hűtést.


Kérdező: Ez a gép szenvedni fog a Green HDD-vel. Minimum Blue. Vízhűtés felesleges nem K-s proci esetén, egy jobb léghűtés teljesen elég hozzá (például Schyte Mugen). A videokártya is marad léghűtéses gondolom. Táp: Thermaltake Hamburg 530W, FSP Raider 550W, amiket én tudnék javasolni. Alaplapnak pedig:

[link]

2015. szept. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Igen közben utána néztem és tudom hogy blue kéne akkor marad az 1terrás fölös is a 2 csak egy árban volt

Igazából ha ez az alaplap jó hozzá 34k-rt nekem teljesen jó

Most amd-s gépem van fxhez meg ugye jó lap kell jó hűtővel mert gyári kaki

intelem még nem volt

2015. szept. 1. 16:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Fölösleges olyan erős hűtő szerintem oc nélkül bőven elég a gyári! Nem véletlenül csomagolják mellé
2015. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
#6: Igen, tökéletesen jó. Erre: [link]
2015. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Stress testnél melegebb egy picit, de amit írtál az már TÚLZÁS! Ha annyira erősködsz akkor is elég egy Cooler Master Hyper TX3 EVO.
2015. szept. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Értem köszi mindenkinek a segítséget megy mindenkinek a zöld :) Akkor majd megnézem mit tud a gyári hűtő meg van otthon egy cooler master hyper 103 ha bermelyik lehűti rendesen nekem teljesen jó nem akarok villogni 1 hűtővel:D

6.: Tirexinek ez mikori videója?

2015. szept. 1. 20:39
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagyon régi, szerintem akkortájt csinálhatta, mikor még alig jelent meg a Core2 Quad széria. Viszont azóta sem változott sokat a helyzet, ezt magam is tanúsíthatom, mint 4670K tulaj.
2015. szept. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!