Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mitől meleg az Északi-híd az...

Penguinone kérdése:

Mitől meleg az Északi-híd az alaplapomon?

Figyelt kérdés

Egy olyan problémával állok szemben, hogy az alaplapomon lévő chipset ami mellesleg az északi-híd túlmelegszik.

Nemtudom mi számít melegnek és túlmelegedésnek, de régebben míg nemvolt mégegy venti a gépházon legtöbb esetben (játszás) jóval 100 Celsius fok felett volt a hőmérséklet,több hőmérséklet megfigyelő programot is használtam és mindegyik egy eredményt mutatott. Jelenleg a legmagasabb hőmérsékleti fok 90 volt.

Én úgy gondolom, hogy még ez sem annyira megnyugtató eredmény. Reklamáción voltam a géppel, de segíteni semmit sem segítettek, chipset hűtőt nemtudok venni, mert a jelenlegi borda rajta túlságosan nagy és a chipset hűtőt nemlehet ráilleszteni.


Az alaplap: MSI 970A-G43



2015. szept. 3. 13:44
 1/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

nem is venti kell ra hanem borda csere mert megnagyobb kelene


de ennek a lapnak a tapellatasa sem jo


szoval ha tuningolsz vele ne csodalkoz, tedd vissza gyaribeallitasokra


ha nem tuningolsz akkor is melegedhet enyire csak a haz megjobb szelozesevel tudod megoldani legolcsoban, elol hatul legyen venti kereszthuzathoz

2015. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ventiláto van a gépben egy elől,egy hátul és egy oldalban. Tuningolva nincsen a gép.
2015. szept. 3. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!