Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mennyit érhet egy ilyen...

Mennyit érhet egy ilyen régebbi asztali PC? Szeretnék eladni pár hasonló konfigurációt.

Figyelt kérdés

Megközelítőleg ilyen értékekkel:

P4

2,4GHz egymagos proci

5-700mb ram

40-80GB vinyó

Windows XP-vel vagy linuxszal használatra készen telepítve.



2015. szept. 3. 20:01
 1/5 Neuhauser László ***** válasza:
100%
6.000 ft
2015. szept. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Nem sokat. Nekem ilyesmi P4 a régi gépem, kicsit jobb a tiednél. Én inkább megtartottam, jó lesz tartaléknak, 10K-t se kapnék érte.
2015. szept. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam, hogy 10K alatt lenne, de egy pontosabb becslés érdekelt. Tehát akár olyan 6-8K is lehet? Melyiktől függ inkább? Pár 10 giga merevlemeztől vagy néhány megával több ramtól?
2015. szept. 3. 20:18
 4/5 A kérdező kommentje:
Az integrál vs. 128Mb videókártya mennyit nyom a latba?
2015. szept. 3. 20:19
 5/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
100%

ilyen gepek viszonylagos arazasanal kb. 100Ft okban kell mar gondolkodni mert olyan kicsi az ertekuk, de mi alapjan mondod meg hogy mi er 200Ft al tobbet kevesebbet es mi mondjuk 50Ft al :D


szoval biztos hogy nem a valos erteken fogod eladni mert milliardnyi variacio van ilyen oskovuletekbol


valos erteke nalam mondjuk ezeknek Zero, no meg m'eg a kicsit jobbaknak is...

2015. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!