Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy notebooknak hogy a jobb,...

Egy notebooknak hogy a jobb, ha minden éjszaka kikapcsolom mikor nem használom vagy ha úgy hagyom és csak összecsukom, hogy melyik okoz benne kevesebb kárt?

Figyelt kérdés
Rokkant nyugdíjas vagyok és az ágyat sem nagyon tudom elhagyni, így egyetlen elfoglaltságom az internetezés, filmezés és zenehallgatás és van hogy éjszaka csak leteszem magam mellé az asztalra és nem kapcsolom ki, van hogy 1-2 hétig sem. Az lenne a kérdésem hogy ezzel tehetek benne kárt? vagy inkább kapcsoljam ki minden éjszaka?

2015. szept. 5. 10:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Kárt nem teszel benne de hamarabb tönkremehet a nagyobb használattól. Bár nekünk volt egy laptopunk ráadásul ASUS aminek az össz üzemideje 36 nap volt (3 év alatt) és tönkrement. Pedig csak asztalon volt. soha nem vittük sehova. Én kikapcsolnám.
2015. szept. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nekem packard bell van és most 2,5 éves. Merevlemez csere még nem volt benne így a hdd sentinel szerint az össz üzemideje 655 nap. Havonta portalanítjuk, és eddig 3x volt újrapasztázva a processzora.
2015. szept. 7. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!