Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fehér monitor és vezeték...

Fehér monitor és vezeték nélküli egér+bill?

Figyelt kérdés

Nem magamnak lesz... rokon...

Monitor max 60 ig

Egér bill max 10 ig

Monitor: [link]

Egér+bill: [link]

Vélemény?

Linkeljetek ha tudtok "esztétikusabb" "hardver\ár barát eszközt.

Köszönöm!


2015. szept. 9. 23:53
 1/3 anonim ***** válasza:
A monitor jó, a bill+egér kombóról nem tudok nyilatkozni, de ha mindenképp fehér kell akkor szerintem a szűkös lehetőségek miatt jó lesz ez is.
2015. szept. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én fehér monitort nem vennék, az első maszat, apró kosz kb neonként fog világítani rajta, a porról nem is beszélve.


Ugyan ez igaz a fehér egérre meg bill-re, 1 hetet adok neki és már sárga/barna és egyéb színekben fog pompázni. Drótnélküli egér meg hamar merül, még az újak is. nagyon élvezetes hogy szaggat fél óráig hol megy hol nem aztán meghal.


Rokon valami Apple fanatikus, hogy fehér mindenből? Mert nagyon rossz választás, persze amiket linkelték jók, de amúgy soha az életben nem venném így.

2015. szept. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom, ugyan így vagyok vele.

"De akkor is fehér legyen"....

Józan ész...

2015. szept. 15. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!