Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Passzolnak? Minden a helyén?

Passzolnak? Minden a helyén?

Figyelt kérdés

Szivesen nyomnám a rendelés gombot már, csak kicsit bizontytalan vagyok :)


Sirtec - High Power Element BRONZE II 600W

Seagate Desktop SSHD 1TB 7200RPM

ASRock 980DE3/U3S3 R2.0

AMD Vishera, FX-8300

Segotep Warship EVO Black

Sapphire Radeon R9 380 NITRO 2GB

HyperX Fury Black 8GB DDR3L 1866MHz CL11



2015. szept. 11. 17:42
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

-Tapegysegnek inkabb olyat, ami nem oli meg a gepet.


-SSHD-t nem erdemes venni, mert atlagsebessegben olyan mint egy azonos aru HDD (WD Blue), cserebe ki tudja meddig birja. Inkabb vegyel most HDD-t, kesobb melle SSD-t.

2015. szept. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hmm, és ha csak 1 ssd lenne magában? Elég strapabiróak?

A táppal amúgy mi a probléma?

2015. szept. 11. 18:21
 3/18 HUN_Sector ***** válasza:

Árazása és a belső specifikációk alapján azért jobb a gány kategóriánál, de idehaza nem túl ismert. Fórumozók hsz-ei alapján chieftec beszállító volt egykoron.

Mindenesetre nem tudom mennyiért nézted ki, de egy tisztességes, erős, magas minőségű tápot rakj a fenti cuccok mellé. Pl. FSP, Deepcool, Be Quiet, FSP, Corsair, Sharkoon, EVGA, XFX, Antec, Zalman. Már 15-20 között bőven megfelelő tápokat kapsz, sőt, nem lehetetlen 15 alatt sem jót találni a felsorolt gyártóktól, melyek hozzák az 550 wattos teljesítményt.

275 wattos a vga

95 wattos a cpu

Minden egyéb kb 50 watt maximum

2015. szept. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 HUN_Sector ***** válasza:

A felhasználási módtól is függ, hogy elég e az ssd önmagában. Én két darab 120 gigással vagyok, aktívan játszok, mindenre megfelelő, amire kell. Az egyiken terjeszkednek az operációs rendszer fájljai, a programok, zene mappa, néhány száz mega kép, a másikon pedig a world of tanks és a diablo 3. S még egy csomó helyem van így is. Persze a gta V anno jól megzabált 50 giga férőhelyet, de nem kell egyidőben sok játékot fenn tartani a gépen és akkor elég.

Azonban ha megszállottan torrentezel, gyűjtöd a digitálisan tárolt filmeket, kismillió játékod van, akkor HDD.

2015. szept. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Akkor táp Corsair NEW VS Series VS550. Ez elfogadható?
2015. szept. 11. 18:28
 6/18 A kérdező kommentje:
Am halottam ilyen pletykákat, hogy az ssd-k belassulnak egy idő után, vagy hamarabb tönkremennek. Mit gondolsz, csak pletykák vagy lehet valami valóság alapja?
2015. szept. 11. 18:30
 7/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#1 #2 semmi a tap jo lesz


ellenben a masik kerdesnel masik alaplapot irtal, 970 chipsetes alaplapot vegyel, ha minden szakad az is jobb amit irtal masiknal csak ne valami osszeszerencsetlenkedett gyartasut vegyel legalabb se osregi chipsetest

2015. szept. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#5 latom jo sok ido eltelt mire irtam...


sirtec jo lesz nem kell cserelned tapot


alaplapot csereld normalisra


ha arulnak romaniaban legjobb lenne Asus 97 Evo vagy GigaByte 970 UD3


nem artana ha keretedbe be tudnad szoritani,


de mintnirtam az a masik kerdesbeli lap is jobb lesz ettol sokkal az R2.0 s

2015. szept. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na, akkor kicseréltem az alapot ASRock 970 Pro3 R2.0 - ra. Meg az sshd-t egy 256-os ssd-re.

Köszönöm szépen a válaszokat, azt hiszem jónéhány gondtól megkiméltetek :)

2015. szept. 11. 18:49
 10/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
* marmint a 970 es Pro3
2015. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!