Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Új géppel kapcsolatos kérdés?

Qaxqaxqax kérdése:

Új géppel kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Kaptam kis segítséget gépösszerakásban és most ott vagyok, hogy megrendeljem, viszont két kérdés felmerült bennem a konfiggal kapcsolatban:| (ami egyébként szerintem teljesen rendben van magamtól nem tudtam volna ilyen jót összerakni)


Asrock B85M Pro3 alaplap

Intel Core i5-4460 processzor

Crucial 8GB DDR3 1600MHz CT102464BA160B memória

Sapphire R9 380 4GB DDR5 Nitro 11242-07-20G videokártya

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Chieftec 600W CTG-600-80P OEM tápegység

Raijintek Arcadia fekete számítógép ház

Összesen: 156 347 Ft + áfa 198,561 Ft

pcx: [link]


1) Nincs optikai meghajtó ugye és oprendszer sem lesz a gépen; így még nem rendeltem gépet szóval ha a lényegre akarok térni meglehet oldani azt, hogy pendriveról usb-n keresztül teszek rá egy windowst? valami tutorialt esetleg ha valaki tudna küldeni erről azt megköszönném(: Ha így lehet

2) Nemigazán lehet megoldani a vezetékes netkapcsolatot szóval valami jó és olcsó usbs hozzáférési pontot vagy hogy hívják ezeket (adapter?) tudnátok ajánlani? Egyszer régebben volt olyanom de szerintem elég rosszat választottam, mert úgy ugrált mindenhol a pingem mintha ugrálókötelezne:w


A segítségeteket és az időtöket előre is köszönöm(:



2015. szept. 13. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdés : minek a 600w ctg?

Amikor 220-at fogyaszt a vga és 85-öt a cpu (~ 200w)?

Egy 500-as is elég.

2015. szept. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1: Lehet

[link]

2: Konkrét terméket nem tudok ajánlani, de itt nézelődhetsz, mindegyikről vannak vélemények, azokat böngészd át, és válaszd azt amire jókat mondanak, és nem túl drága:

[link]

2015. szept. 13. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

1. Minden új gépet lehet telepíteni USB -ről már évek óta.

Külön leírás nincs, mert ugyan úgy működik mint a CD -s DVD -s telepítés annó. Magát a telepítő pen drive -ot meg egy másik gépel kel létrehozni. Kell a használni kívánt operációs rendszer képfájlja (iso), és egy szoftver amivel rárakod. Pl.: Rufus, Windows USB/DVD Download Tool, stb.


2. Sima USB Wi-Fi adapter a neve. De van PCI és PCI-E porta is ilyen adapter. Az ajánlat meg árfüggő.

2015. szept. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

jo


XFX Pro 450 van pcx en (legalabbis par napja volt) es egesz turheto arban

2015. szept. 13. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenki segítségét, bocsi ha elég hülye volt a kérdés:D De így legalább biztosra tudom(:
2015. szept. 13. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!