Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ha Angliába kivándorlok...

Ha Angliába kivándorlok dolgozni, akkor akár nekem is lehet korszerű számítógépem?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 18:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2015. okt. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem értem a kérdést.

Itthon is lehet korszerű számítógépet venni..

2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha Magyarországon maradsz, akkor is lehet korszerű számítógéped, senki nem gátol meg benne, csak dolgozni kell érte.
2015. okt. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Igen Angliában könyebben veszel magadnak nagy értékű számítógépet viszont ott sem adják ingyen.Ott is keményen meg kell dolgozni a pénzért mert nincs kolbászból a kerítés.Itthon is ,ha keményen melózol és esetleg egy kicsit spórolgatsz akkor veszel mgadnak jó számítógépet.
2015. okt. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mi ez a kérdés??

Ugyan azt megkapod itthon is mint kint.


Ne gondoljuk azt hogy kimegyünk és az ölünkbe szakad a pénz és lehet költeni, mert kint is baromira meg kell dolgozni a pénzért.

2015. okt. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Feltételezem valami fizikai munkára gondolsz, abból amihez nem kell képesítés valóban jobban megfizetik külföldön, normális szakemberek pedig itthon is bőven keresnek annyit, hogy lehessen korszerű gépük. A tudás minden országban befolyásolja a fizetésed, nem csak itthon.
2015. okt. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BM-Striker ***** válasza:

Ha Angliána kimész doldozni, akkpr masgasbb átlagfizetés mellett a megélhetési költségek is magasabbak.


Én találkoztam egy csomó kind dolgozó külföldivel, amikor kint voltam és ők sem éltek túl jól.

2015. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem éltek túl jól? Több mint 200e Ft-ot teszek félre havonta.
2015. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy kint is meg kell dolgozni a pénzért, csak kint normális pénzt kapsz a munkádért, itthon pedig éhbért.
2015. okt. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy mit dolgozol, mennyi a fizetésed, milyen életszínvonalon akarsz élni. Na is persze nagyban függ attól is, hogy pontosan hol fogsz dolgozni. Nagyvárosban élsz e, munkahelyed távol lesz e az otthonodtól, saját albid lesz, vagy csak szobát bérelsz, osztozkodsz e egy társsal a terheken, van e családod, gyerekeid, háziállatod, minimálbérért vagy emeltebb fizuért nyomod, part time vagy full time, túlórát vállalsz e, autót, lakást, biztosításokat fizetsz e, elvagy e az egyszerű kajákon vagy minden héten étterembe jársz, eljársz e szórakozni van e drága hobbid...stb...Ha meghúzod magad, igen gyorsan össze lehet kaparni egy számítógébre, korszerűbbre már kicsit többet kell kivárni.
2015. okt. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!