Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pontosan hogyan tudom megoldan...

KaniDani kérdése:

Pontosan hogyan tudom megoldani a BIOS frissítést beépített Xeon mikrokódokkal?

Figyelt kérdés
Xeon E5430-ra és E5450-re gondolok. Mindkettő E0 steppinges (SLBBK és SLBBM.)Azzal tisztában vagyok hogy MMTool progi kell amivel hozzá lehet adni a mikrokódokat, de ott leragadtam hogy honnan és hogyan illeszthetem be a mikrokódokat? (Természetesen a kész BIOS-al történő frissítés nem jelent gondot, az megy, körülbelül 1 perc az egész.) Egyébként a gépem (amiben egy ASUS P5KPL-AM/PS alaplap van)elindul a procival leszámítva azt hogy indításkor kiírja hogy biosz frissítés kell és 10 másodpercet várat durván (ha nem nyomok billentyűt, mert akkor rögtön) mielőtt továbbmenne. Valamint az összes diagnosztikai progi (AIDA64, CPU-Z) 100°C-osnak írja a CPU hőfokát, ami mellesleg lehetetlen azért is, mert a magok hőmérséklete 20-30°C között változik, a CPU meg állandó 100-at mutat, hiába 1-2% a cpu használat. Mást nem igazán vettem észre, de ennek ellenére szeretném ezt a két kis hiányosságot is orvosolni. Ebben kérem segítségeteket amit előre is köszönök.

2015. okt. 13. 14:28
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!