Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes várni az AMD Zen-re?

Érdemes várni az AMD Zen-re?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Pár hónapon belül fogok venni egy gépet, azonban láttam, hogy sokan várják a Zen-t. Szóval erre érdemes várni?

2015. okt. 24. 18:35
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Jó hogy mondod én már elfelejtettem, hogy az AMD is újítani készül.
2015. okt. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pár hónap alatt egy évet értesz, akkor érdemes.
2015. okt. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Trevor. ***** válasza:

Én megvárnám, hogy kijöjjön a Zen és kiderüljön, hogy mit tud.

De ha most veszel gépet i5/i7-tel, azzal sem lesz gondod évekig.

2015. okt. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Értem, hát úgy 2016 elején gondoltam, éveket nem szeretnék várni rá, viszont nagyon kíváncsi vagyok, hogy mire lesz képes / megéri-e azt választani..
2015. okt. 24. 18:41
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is ezen gondolkodom, jövő február környékén szeretnék összerakni egy gépet 250-300 ezer körül, és ha esetleg addigra kijönne a zen akkor lehet azt venném
2015. okt. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Gondolom eleinte drága is lesz, mivel újdonság, meg nagyon meglepődnék ha lenyomná a mostani Haswell/Skylake procikat.

Szerintem jó ha behozza a Haswellt majd.

2015. okt. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg DX12 úgy áll, hogy 4 szálnál többől egyedül a GTX970-nél erősebb videokártyák profitálnak, de ezt is be tudja hozni egy tuningolt i5. Hogy a Vulkan API miként alakul, azt persze nem lehet megjósolni. Ha játékra kell, felesleges várnod, ha renderelni, modellezni, akkor pedig gondold végig, hogy mennyire lesz ez az életed. Egy mezei i7-tel is lehet nagyon szép dolgokat művelni, és oké, hogy gyorsabb lehet a 32 szál, de most érdemes azért spórolni és várni még hónapokig, mert hátha 10 perccel előbb lesz kész egy videó? Ha meg pénzed származik belőle, tényleg 0-24-ben renderelsz, akkor meg úgyis váltani fogsz, ha kijön az új processzor.


Felesleges várni.

2015. okt. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Fu de durva ezt vissza olvasni :)

Már 2017 februárja van remélem nem várod még mindig xDDD

2017. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Trevor. ***** válasza:
Ja, kicsit fura :D. Még mindig várunk rá és még mindig reméljük, hogy jó lesz.
2017. febr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!