Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet 2 monitort úgy csatlakoz...

Lehet 2 monitort úgy csatlakoztatni a gépbe, hogy az egyik az integráltba, a másik meg a másikba?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy kis monitort a mostani mellé, hogy pl. játék közben tudjam nézni a böngészőt, stb. A mostani videokártyámon van egy VGA (amit használok), DVI, és egy HDMI csati, de a másik kis monitor is VGA-s lenne. Nem szeretnék átalakítóval bajlódni, és az lenne a kérdésem hogy meg lehetne oldani úgy, hogy a 2 monitort külön videokártyába kötni. Az egyiket a behelyezett kártyába, a másikat meg az integráltba. Lehet ilyet?

2015. okt. 25. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen
2015. okt. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2015. okt. 25. 14:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet.
2015. okt. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bedugni be lehet, csak kép nem lesz rajta! :) Egy kártyába dugd. Akkor nagyobb valószínűséggel fog működni, bár az alkalmazások közti váltással lehetnek gondok. Kétlem, hogy zökkenőmentesen tudnál a böngésző és a játék között váltani, hacsak nem ablakban futtatod a játékot.
2015. okt. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem működik. Másolás módban 150%, kiterjesztésben meg mindjárt megnézem. Action Recorderhez kellett az Intel QuickSync miatt.

i3-2100, h61m-gs, hd6750

2015. okt. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

*QuickVideSync vagy mi


Másrészt BIOSban engedélyezni kell a Multi IGP vagy mit, és akkor engedi. Sajnos most nem tudom azt a gépet újraindítani. :/


Annyi hogy valószínűleg az integrált kártyán nem lesz akkora hardveres gyorsítás, de netezni sztem bőven elég.

2015. okt. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#5,#6

Lehet nálad van ilyen lehetőség (akkor ez valami új lehetőség) mert a régebbi alaplapok ezt még nem tudták. Mindenesetre egy kártyával biztosan működne, csak kell (filléres) dvi-vga átalakító. (Nem értem mit kéne vele bajlódni...)

2015. okt. 25. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!