Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Egy "ismerős" azt mondta a...

Egy "ismerős" azt mondta a Western Digital-ra, hogy rossz márka, mit szóltok ehhez a kijelentéshez?

Figyelt kérdés
2015. okt. 26. 16:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi ez a kérdés? FacePalm


Ő ezt mondja lehet hogy van is rá indoka, ennyi.

Ha csak simán ezt mondja indok nélkül akkor meg csak ezt mondja.

Nekem se egy kedvencem de lehetnek hibás termékei szóval.

2015. okt. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
vicc volt, ahogy reagált rá , azért ... :D
2015. okt. 26. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenből van hibás csak nem mind1 h 10 1-2 vagy 5-6 iphonebol is 1-2 beszarik a 10böl pedig az a legdrágább
2015. okt. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A WD jó márka. Hibás termék még a legjobb márkák között is van.
2015. okt. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
és akkor mi,szerinte a samsung hdd-k a legjobbak?még ingyen is túl nagy árat fizettem egy új samsung hdd-ért anno.
2015. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

#5

Na a samsung is ugyan ez a kategória hogy annak is vannak hibás darabjai. És amúgy a samsung egy időben nagyon jó hdd-ket gyártott meg még szerintem most is.

Nekem pl 2 samsung hdd-m van az egyik 4-5 éves a másik meg már vagy 10 éves. És még mindkettő teljesen jól működik annyi hogy a 10 évesen már vannak szektor hibák.

2015. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
szerinte a seagate a best
2015. okt. 26. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:

Van egy hálózati adattárolással foglalkozó cég, a Blackblaze, ami statisztikát vezet arról, hogy melyik gyártó milyen merevlemezei "adják be a kulcsot" náluk.


Bár nem teljesen reprezentatív. de egy tavalyi statisztikájuk szerint a Western Digital a középmezőnyben végzett:

[link]


További statisztikák:

[link]

2015. okt. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!