Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alaplap garancia? Cpu foglalat...

Benibogyo kérdése:

Alaplap garancia? Cpu foglalat védő? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy adott egy Asrock FM2A75M Pro4+ alaplap, ami kb 2-3 hét múlva lesz 2 éves. Na mármost az a gondom, hogy szerintem hibás. Amikor kapcsolom be 3-at sípol. Lekötöttem róla billentyűzetet stbstb de semmi. Vettem bele új RAM-ot hátha az a baj de csak sípol tovább. Csak úgy kapcsol be, hogy folyamatosan resetelgetem, aztán egyszer csak elindul.

A probléma valójában ott kezdődik, hogy a lapnak mindjárt lejár a garija. Az unokatestverek.com nevű, híres neves oldalon vettem annó, akiket egy fél nap nyomozás után el tudtam érni. Azt mondták, hogy persze intézik meg minden csak küldjem fel nekik minden cókmókjával együtt, mint például a processzor foglalat védő kis műanyag lapka....

Mondanom sem kell, hogy az már a világban nincs meg.

Mit tanácsoltok? Esetleg hol tudnék ilyet szerezni?



2015. okt. 31. 22:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Azt sikerült nekem is sikeresen elveszítenem..
2015. okt. 31. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!