Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Lehet gamer pc összerakni...

Lehet gamer pc összerakni 110-120e ből? (Én elkezdtem de nem tudom befejezni)

Figyelt kérdés

AMD Athlon II X4 860K 21590

Gigabyte GA-F2A88XM 14990

4GB 1600MHz DDR3 RAM Kingston 8000

Hdd-t használtan veszek egy 500 vagy 1 terrást :) 10 000

gépház nem tudom kb 10 000 Ft ért akár használtan is.

Videokártya 25 000 ft ért akár használtan is.

Egy monitor max 20 000 Ft ért

Kb így 110000 eddig :) ezzel már menne a gta V hd ban?



2015. nov. 3. 17:39
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Vagy tudtok erősebb intelest írjátok meg, vagy ha ezt a konfigot átírjátok nekem az is jó csak ne legyen drágább :)
2015. nov. 3. 17:44
 2/15 anonim ***** válasza:
Ha nem félsz a használt dolgoktól megnézhetnél mondjuk Hardveraprón egy-két teljes konfigot az árban :D (nekem is innen van igaz én csak egy 30e.-s konfigot vettem de tökéletes állapotban kaptam :D)
2015. nov. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Néztem de ami közel van az drága :D de nem egyszerre venném meg a gépet hanem apránként pl ebbe a hónapba megveszem a procit meg a ramot vagy a tápot :) és pár hónap és megvan minden :D
2015. nov. 3. 17:52
 4/15 anonim ***** válasza:

Ne vedd meg így apránként.

Inkább rakd félre minden hónapban a pénzt, és amikor összegyűlt a kellő összeg, akkor vásárolj valamit.

2015. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
sajnos nem áll meg a pénz a kezembe :S valamiért nem jön össze :) lwhwt hogy veszek egy ps 3 at és addig azzal eleszek mire össze jön ha jön a pénz :) de a konfig jó?
2015. nov. 3. 18:12
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha jó ár/érték arányt akarsz akkor nézz használtan konzolt meg attól függ mennyi időre kell... ps3 már van 30e. abból már pl tudsz venni egy gyengébb gépet (mint nekem van én 28e.-ért vettem) és ahhoz nem kell venni a játékokat és el tudsz vele lenni míg összegyűjtesz egy szép összeget.. én is ezt csinálom igaz hogy anniy pénzért elavult gépet kapsz de elég sok játékkal elbírnak :D

Én ezt vettem:

[link]

és nem is hinnéd de a BF4-et 1280x720p High-on 50-70 fps közt játszom de játszható volt (hasonló beállításokkal az 1280x720p az minden játékra érvényes) a Far Cry 3, Metro Last light Redux, Devil May Cry, Crysis 2, Tomb Raider, batman Arkham City és sok más hasonló kaliberű játék elfut élvezhetően :D

ha olyan helyzetben vagy mint én ezt a lehetőséget ajánlom ha sürgősen szeretnél játszani :D ha ráér akkor tényleg gyűjtögess :)

2015. nov. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen de ha hadverapron Mátészalka környékén nézek gépet akkor a kínálat szinte 0 :D

nyugodtan megnézheted , van de nem játékra alkalmas sajnos :)

2015. nov. 3. 19:33
 8/15 A kérdező kommentje:
[link] esetleg ez?
2015. nov. 3. 20:33
 9/15 anonim ***** válasza:
Ez durvább mint az enyém (igaz a táp ebben is egy ratyi megoldás de ha nem tetszik tudod orvosolni..) ha nagyon szeretnéd szerintem megveheted és utána spórolgass hidd el régebben is voltak nagyon nagyon jó játékok :D és egy kontrollerrel (nekem egy 3500ft-os Trust GXT24 van) még jobbá is tudsz tenni pár játékot :D nekem most aza gép van amit ellinkeltem nálam nagyon szépen teljesít :D
2015. nov. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
De ha kicsit is kíváncsi vagy mit tud az a konfig amit linkeltél gépigény.hu-n csinálsz egy tesztkonfigot és leírja neked hogy mennyire jó (biztos vannak erre más oldalak is de én csak ezt ismerem nekem elegendő :D)
2015. nov. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!