Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az alaplap a gond? ( Lent...

Az alaplap a gond? ( Lent bővebb info)?

Figyelt kérdés

Konfig:

Asrock 970 Extreme R2.0

AMD FX 6100

R9 290

FSP Raider 750W

Cooler Master Hyper TX3 Evo


Az lenne a problémám, hogy vettem a gépembe egy új processzort: AMD FX 9370 (Már ideje volt), de amint elindítottam egy akármilyen játékot be droppolt (60-80) FPS-ről 10-20 ra, aztán visszaesett.Ez 5-6 másodpercenként fordul elő. Bevittem egy számtechnikai boltban, ott 3x újratelepítették, megnézték egy jobb hűtéssel,de ezek a dolgok semmilyen eredményhez nem vezettek. Több óra fórum olvasás után arra gondoltam hogy lehet az Alaplap a rossz, mert nem támogatja a processzort, + nem tudja azt az őrült mennyiségű fogyasztást kezelni. Szerintetek az Alaplap a rossz? Azért kérdezem mert nem akarok új alaplapot venni, ha nem az a probléma. A válaszadóknak nagyon megköszönném a segítségüket!


2015. nov. 7. 18:40
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

140 wattot tud leadni max

[link]

tdp 220 watt, szóval terhelés alatt kb annyit vesz fel.


Nem tud elég áramot leadni az alaplap a processzornak, ezért van fps drop. Kinéz egy új alaplap a probléma megoldásához.

2015. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Milyen alaplap az ajánlott ehhez a processzorhoz?
2015. nov. 7. 19:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Öreg feladtad a leckét, nem sikerült olyan alaplapot találnom ami támogatja ezt a nagy kupac f*stalicskát. Mondjuk halkan megjegyzem i5 4460 51e mellé egy lap 15-20e, 10e + és máris sokkal többet hoztál volna ki a gépből.


Megnéztem nem egy alaplapot, de még a 990X széria is csak 140et ad le.

2015. nov. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!