Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ebay-ről érdemes videókártyát...

Ebay-ről érdemes videókártyát rendelni vagy tuti az átverés?

Figyelt kérdés
Elég sokat hallottam, hogy átverték mert nem azt a terméket kapta amit rendelt vagy éppen ha azt kapta elég rossz állapotban volt vagy nem is működött, de nagyon sok olyat is hallottam, hogy mennyivel jobb onnan venni cuccokat. Azért gondoltam az ebay-re, mert 1-2 videókártya olcsóbb(nak néz ki elsőre, de ki tudja).

2015. nov. 8. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak és kizárólag megbízható eladótól, ha tényleg megéri. Gariztatás szenvedés lesz amúgy.
2015. nov. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"1-2 videókártya olcsóbb(nak néz k"


Számolj rá legalább 27%-ot, mint befizetendő ÁFA. A videokártya ugyanis biztosan 22 euró fölött van, a mérete sem kicsi ha rendesen be van csomagolva, X-rayen is előjön, hogy valami értékesebb lehet benne, tehát nagy eséllyel megfogják. Plusz a szállítást is számold bele, mert egy videokártya értékű csomagot tracking nélkül feladnatni pénztárcaellenes dolog.


Illetve ott a garancia kérdése is: nem fog rá vonatkozni magyar garancia.

2015. nov. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. nov. 8. 20:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy olcsóbb, de számold rá az áfát és a vámot és már nem olcsóbb. Plusz még a garancia.

Ha meg szerencséd sincs akkor még a vámon át se jön.

2015. nov. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha átvernek, csak szólsz az ebay-nak és vissza fizeti. Persze ha paypal-lal fizetsz.
2015. nov. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!