Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Játékra érdemes venni vezeték...

Játékra érdemes venni vezeték nélküli egeret és billentyűzetet?

Figyelt kérdés

Játékra érdemes venni vezeték nélküli egeret és billentyűzetet?

Egy jó pár éve írták hogy játékra nem jó, mert néha megakad, viszont azóta már eltelt egy pár év, nekem meg sokkal jobb lenne vezeték nélküli...


[link]



2015. nov. 17. 10:40
 1/8 Tengor ***** válasza:
Ha nagyon komolyan játszol (versenyek pl), akkor számít a vezetéknélküli átvitel tökéletlensége is. Ha csak élvezet kedvéért játszol, akkor simán együtt lehet élni azzal a minimális késleltetéssel, cserébe a vezeték hiányából fakadó kényelemért.
2015. nov. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 HUN_Sector ***** válasza:

A minőségi bluetooth-os eszközök nem akadnak tapasztalataim alapján.

Viszont az elem egy fontos problémaforrás. Én egy logiteches napelemes billentyűzetet nyüstölök most, ott ez a probléma szerencsére nem áll fent. Tehát jó, ha mindig látod, mennyi kakaó van még az eszközeidben.


Elemes egérnél voltam már olyan kellemetlen helyzetben, hogy a legrosszabbkor fogyott ki belőle a szufla.

2015. nov. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
2008 óta van ugyanaz a vezetéknélküli billentyűzetem, csak akkor akad ha kezd gyengülni az elem és túl messze van a vevő. De én elég igénytelen vagyok játék terén, vegyél inkább vezetékeset, vezeték nélküliből max egeret.
2015. nov. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha kimerulne a billentyuzetem egy meccs kozben, ott vernem apro darabokra, hiaba kerult 30-50kba. Ezt jobb megelozni:)


A 2500dpi eleg lehet, a 2ms sem sok a vezetekesek 1ms-ehez kepest. Viszont a 250 ora jatekos uzemido nevetseges.

2015. nov. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Tengor ***** válasza:
#4, egy olcsóbb periféria és néhány dühroham kezelés egy szakemberrel nem lenne kifizetődőbb?
2015. nov. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Tengor: nem hiszem hogy a pszichologus jobban lone mint en:) Egyelore nekem jo igy, majd ha kotelezo lesz a vezeteknelkuli valszeg megfogadom a tanacsod.
2015. nov. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem tudom,, nekem nincs számítógép asztalom, ezért jóval kényelmesebb lenne ha nem lenne vezeték, viszont a hardveraprón meg azt írják hogy játékra SEMMiKÉPPEN, viszont amit belinkeltem az meg pont játékra van...


itt a hardveraprós topic:


[link]


Az összefoglalóbban benne van részletesen hogy miért szar.. Viszont akkor nem tudom mi az amit a kérdésbe belinkeltem hogy v nélküli egére játékra...? Valaki kamuzik, vagy ferdít...


Illetve van különbség a Wireless és a bluetooth v. nélküli között? És menynibe kerülne egy minőségi? 10.000 ft-ért már lehetne kapni?

2015. nov. 17. 16:50
 8/8 HUN_Sector ***** válasza:

Ha nem asztalnál játszol, akkor az egér problémás. Magad elé kapsz egy nagy rajtáblát?

Lehet egyszerűbb egy xbox 360 pc kontrollert venned.

2015. nov. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!