Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Létezik, hogy a Geforce GT610...

Létezik, hogy a Geforce GT610 ennyire megérje, vagy ez egy troll csatorna?

Figyelt kérdés

A kártya a nevesebb gyártóktól (Gigabyte, ASUS) is olyan 12 ezer Ft körül van. Mindenhol agyondícsérik, állítólag alacsony költségvetés mellé, ár/érték arányban a legjobb, de ezt akkor is nehezen hiszem:


https://www.youtube.com/watch?v=B7Kf_Ox3ZbQ


Átlag FPS-t alacsonyra írja, de videón ez nem annyinak fest. A csatornán egy rakás modern játékot végignyom GT610-re.


Ráadásul az egészet az Intel kétmagos Pentium E5700-al, ami még hihetetlenebbé teszi, azt a procit mai napig lehet újonnan venni, de olyan 3-4 ezer forint, nagyon legalja.


Mit gondoltok? Csak trollkodás?


Vagy egy normálisabb, de még budget processzor, mondjuk G3420, ami szintén jó ár/érték arányúnak mondott, tényleg tudná vinni az ilyen kategóriájú játékokat? Persze erős kompromiszummal, nem magas beállításokon, de akkor is.


Szerintetek?


2015. dec. 2. 06:01
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Én értem azt, hogy irodába szánt, nem makacs vagyok, de most ha a videó valódi, nem értem miért "így is közel élvezhetetlen". Lehetne ennél ezerszer is szebb, nem akkora felbontás, de videó alapján ez egyáltalán nem akad.


Mást lát "élőben", és más amit rögzít neki? Szóval értitek, nekem ugrotok és fikázzátok a kártyát, rendben, dögöljek meg ha hülye vagyok, oké, de nem gamer gépet akarok összerakni, és ha így megy rajta az Isolation vagy a többi (még ha alacsony textúrán is van, stb.)... én nem látom ez miért akadozna, teljesen élvezhetőnek néz ki. Ha nem HD, az nem zavar.


Tehát lényeg, amiről a kérdés szólt, akkor nem kamu videó?

2015. dec. 2. 07:41
 12/16 A kérdező kommentje:

"játék közben jobban érezhető a 30 FPS alatti lassulás mint videón keresztül"


Ezt most olvastam, ez már inkább válasz. Köszönöm!

2015. dec. 2. 07:42
 13/16 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

(gtx 460 erősebb csak régebbi de nem igazán fontos dx12 támogatott az a lényeg.)

2015. dec. 2. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

GT610....


Ma már minden értelmes integrált hozza azt a szintet.

2015. dec. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Fos kártya, elsőre is megértettem, én videóra kérdeztem mert azt érdekelt, nem a leugatás. De már kaptam választ, kamu, mert élőben szaggat, csak videón tűnik folytonosnak.
2015. dec. 2. 09:36
 16/16 anonim ***** válasza:
akkor most mit veszel ?
2015. dec. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!