Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 40k-ért milyen monitort lehet...

40k-ért milyen monitort lehet venni?

Figyelt kérdés

Karácsonyra van 40 ezrem és ezt egy monitorra költeném ha lehet , én ezt találtam mi a véleményetek : [link] ?

A válaszokat előre is köszönöm !



2015. dec. 10. 14:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Annyit kifelejtettem hogy játékra és filmnézésre kell .
2015. dec. 10. 14:56
 2/11 anonim ***** válasza:

Mindenképp IPS LED-es monitort javaslok. A TN panelt felejtsd el. És magam részéről inkább az LG vagy az Asus, mint a Benq.


[link]


[link]


[link]


[link]

2015. dec. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hozzátenném a 3 napos pixel garancia sem utolsó + extra garanciát is vállalnak rá.
2015. dec. 10. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezek mind jók:


[link]


[link]

2015. dec. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél kérdező, az TN paneles. Már lejárt lemez. Az IPS sokkal jobb, sokkal szebb színeket varázsol. Filmezésnél és játékoknál gondolom ez lenne a cél.
2015. dec. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

40-ért kéne monitor és belinkelsz egy 45 ezrest. Annyira nem vágom benne a logikát, de akkor legyen 45 ezer a keret.


[link]

Amiket én ajánlok, az a benQ, Asus, Acer, esetleg Samsung. Nekem otthon van egy LG meg 2 samsung minotorom, és az LG színei szerintem fakók a samsung képeihez képest. Persze mindenkinek más a jó, nekem nem jött be.

2015. dec. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

[link]

40 ezer és még nagy is!

2015. dec. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Stark2000 ***** válasza:
Ezt teljesen mértékben tudom ajánlani; [link]
2015. dec. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 T/Z ***** válasza:

NE AJÁNLGASSATOK MÁR TN PANELOS MONITOROKAT!


Ha még ennyit se értetek hozzá, inkább ne írogassatok válaszként másoknak, mert csak hibás döntéseket hoznak a termékeket megvásárolni kívánt kérdezők.

Akinek van 40ezre monitorra, az IPS panellal szereltet vegyen, ne TN-est, ez fontos.


Tessék:

[link]


Az LG pár éve lehozta a megfizethető szintre az IPS panelok árát. Azóta egész jó elterjedtek az IPS panelok a megfizethető árkategóriában is.

Természetesen lehet árban megfelelő más gyártó IPS panelos termékét is keresni.


Az LG-nél a termékszámok különbségei a káva/talp formájára, színére utalnak, más különbség nincs köztük (csak a méret).

2015. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Stark2000 ***** válasza:
#8 vagyok. Az általam ajánlott monitor tudtommal ips paneles, bár azt elismerem, hogy ez inkább 50.000 forintos árkategóriában van. Ahogy elnézem a technikai adatait, ezt is lehet használni játékra a válaszideje miatt. Csatlakozókból is van elég, a talpa sem tűnik gagyinak, elég stabilnak néz ki. A vékony káva pedig szerintem dizájnos.
2015. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!