Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi az a linpus linux?

Magányos szív kérdése:

Mi az a linpus linux?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségetekre lenne szükségem. Most vettem tegnap részletre egy acer notebookot és sajnos nincs rajta operációs rendszer vagyis nekem azt mondták. De amikor bekapcsolom az jön be,hogy linpus linux. Az mit jelent pontosan? Az egy operációs rendszer? Mert a gép egyszerűen nem indul vagyis működik csak nincs rajta semmi. Én windows 8-at akarok rátenni csak sajnos nem értek hozzá. Mit csináljak? Valaki tudna tanácsot adni?
2015. dec. 11. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Első körben menj el egy számítástechnikai szaküzletbe, és vegyél egy windows 8.1 programot, szólj ha ezzel megvagy.
2015. dec. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2015. dec. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Majd ha lesz rá pénzem sajnos erre nincs most. Nem lehetne letölteni valahonnan? vagy pedig linuxot kéne rá tenni?
2015. dec. 11. 19:27
 4/6 anonim ***** válasza:
Próbálkozz egy Linux Mint-el, amíg nem lesz pénzed, aztán ki tudja, meg is szeretheted. jutubon sok videó van a telepítésről, keress rá "linux mint install", stb.
2015. dec. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
pendrive-ra szeretném letölteni és úgy fel a gépre.
2015. dec. 11. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Ebben az esetben a linux a te embered, kezdésnek agy Linux mintet javaslok.


Töltsd le a következő programot:


Lili (linux live usb)-t


[link]


illetve a linuxmint.con oldalról a Linux mint cinnamon kiadását


[link]



A lilit telepítsd fel arra a gépre amiről most netezel, és készíts vele egytelepítő pen drive-ot a linux mint oldalról letöltött fileból

2015. dec. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!