Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Újonnan vásárolt HDD furcsa...

Újonnan vásárolt HDD furcsa hangokat ad ki. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Vásároltam alkatrészeket egy új géphez, ma össze is raktam, és mikor elkezdtem felrakni a Windows-t, felfigyeltem rá, hogy már 30 perc Windows fájlok másolása után is 0%-on van. Már akkor furcsáltam, aztán kiadott egy hibaüzenetet, arra tippeltem, hogy rossz a kábel, kicseréltem, és elkezdtem újra rakni. Megint csak állt 0 %-on. Akkor fogtam és az USB-mre újra írtam a Windows 7 telepítőjét, és mikor 3-szorra kezdtem el telepíteni, elkezdet furcsa hangokat kiadni a merevlemez. Itt is egy videó: https://www.youtube.com/watch?v=d5xYo5vSToA&feature=youtu.be Mit szóltok, cseréltethetem ki?

2015. dec. 15. 19:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem csere. Egyetlen mai HDD-nek sincs ilyen hangja. Főleg nem ennyire hangos.
2015. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég fura hangja van. Ettől még lehet persze jó a hdd. Be kéne tenni másodikként egy működő gépbe, és egy sentinelt nézni, vagy bármilyen progi ami tud olvasni SMART adatot.

Én mondjuk biztos kicseréltetném, mert ez a hang amit kiad, sztem nem normális. Én is most vettem merevlemezt, alig van hangja, de még a felpörgést se hallom.

2015. dec. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gyárilag hibás vezérlővel érkezett. Van ilyen. Minél hamarabb vidd vissza, mert ha már másnap megkezded a garanciális ügyintézést, akkor adnak helyette egy másikat, nem kell heteket várni a cseredarabra, legrosszabb esetben pedig akár a vásárlástól is elállhatsz gond nélkül.
2015. dec. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt fogom csinálni, berakom egy másik számítógépbe... Mással nem lehet baj, igaz? Amúgy a hibaüzenet a következő volt: "A windows nem tudott formázni egy partíciót a(z) 0 lemezen. A hiba a telepítésre kijelölt partíció előkészítése közben történt. Hibakód 0x80070057" Most nézegettem erre a hibaüzenetre megoldásokat, megpróbálom segít-e majd valamit.
2015. dec. 15. 20:07
 5/7 karesz01 ***** válasza:

Viheted vissza a boltba a számlával együtt .


A felvétel egyértelmű bizonyíték , hogy csere lesz .

2015. dec. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 T/Z ***** válasza:

Ez rossz.


Nem lett leejtve?


Nincs nagyon mit elemezni rajta, visszaviszed, beteszik egy gépbe ott előtted akár, ők is hallani fogják, h rossz. Ezen nincs mit elemezni.

2015. dec. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én nem ejtettem le, gondolom a kiszállító cég sem dobálta... Vissza fogom küldeni, hogy cseréljék ki.
2015. dec. 16. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!