Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer pc összerakás/vásárlás!...

Arugal kérdése:

Gamer pc összerakás/vásárlás! Segítség?

Figyelt kérdés

Szeretnék öcsémnek venni karácsonyra egy gamer pc-t 100-250ezer forint nagyságában. Annyira nagyon nem értek hozzá ezért kérném a segítségeteket. Ha lehetséges tudtok úgy linket adni, hogy már a vásárlási honlapon ki legyenek választva és már csak rendelni keljen?


8-16gb ram ra gondoltam (ddr dolgot annyira nemvágom mi érné meg jobban több kisebb vagy kevesebb nagyobb ddr-es)

valami bivaly videókártyára

proci ból is vmi pörgőset nemtudom , hogy a több magosok mennyivel jobbak/erősebbek mivel sok játék nem támogatja a több magos gépeket inkább 1-2 magas nagyobb teljesítményű kellene szerintem



2015. dec. 18. 10:37
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Mi a baj a Hamburggal? Engem tökéletesen kiszolgál... És kb. mindenki öt csillagot adott rá pcx-en...
2015. dec. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

A táp az pont nem az a hardver, amit vélemények alapján kellene megítélni. Tesztek döntenek. (Van akinek egy 7600as APU 1x8gb single rammal is mindenre elég, sőt ajánlja)


2013.09.hó templom matricás - NEM ajánlott


[link]


2014.01.hó templom matricás - Gamer gépbe NEM ajánlott


[link]


2015.07.hó templom matricás - Ára miatt esetleg vállalható


[link]


Persze az embereknek mi bajuk lenne vele? Egy 5E forintos Thermal Master 500W táp is elmegy az IMPERIUMos gépekben évekig, pedig az csak 20A-t tud 12V-on 1 ágon.


Mivel az átlag gépekben alig van terhelésnek kitéve a táp, így hangja se nagyon van a Hamburgnak gondolom.

2015. dec. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!