Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem mukodik a laptopom akkumla...

Nem mukodik a laptopom akkumlator nelkul. Otletek?

Figyelt kérdés
Van egy g751 tipusu laptopom es nem mukodik akku nelkul..tegnap voltam olyan bator h szetszedjem (csak a billentyuzetet es allitolag nem nyultam semmihez) es azota ilyen. Vmi otletek h moert nem jo?

2015. dec. 18. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

"es allitolag nem

nyultam semmihez"

ez jó!:) Ki állítja, mert ez alapján nekem nem úgy tűnik.:)

2015. dec. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem még holnap vidd el egy szerelőhöz.


Kíváncsi vagyok hogy fogod neki előadni a problémát, "szétszedtem a gépet, csak a billentyűzetet, de állítólag nem nyúltam semmihez, azóta ilyen viszont".

2015. dec. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ettol felek en is xdd
2015. dec. 18. 22:57
 4/11 anonim ***** válasza:

Mond azt, hogy haverodé, szétszedte és nem mer eljönni. :D


Vagy hogy így vetted, mert felújítod és kész. Nem fognak a szerelők túl sokat kérdezni úgy sem, hogy most mi a háttértörténet.

2015. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Pesten melyik uzletet ajanljatok?
2015. dec. 18. 23:22
 6/11 anonim ***** válasza:

Ténylegesen Pesten, vagy jó Budán is?


Én itt voltam egyszer, körültekintő volt a felmérés, jól felszereltnek tűnt a szerviz, és a diagnózist is felvázolták. Az más kérdés, hogy nem tudtak alkatrészt szerezni a gépemhez, de máshol sem sikerült, annyira speckó volt állítólag. Pedig csak egy audio jackről volt szó.


[link]

2015. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
De egyébként vicces, mert a gép kiírja, hogy 100% feltöltött az akksi, de róla már nem megy :D wtf
2015. dec. 18. 23:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Amúgy hogy ha akksi nélkül NEM működik (220-ról), de akksival igen, jó eséllyel a tápcsatlakozó dugójával lehet valami. Keletkezhetett egy kontakthiba, vagy megsérült egy forrasztás, miközben MacGyverkedtél.
2015. dec. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet nem fogalmaztam világosan, a helyzet az általad leírt ellenkezője. Bentvan az akksi és arról nem megy, miközben 220ról pedig igen.
2015. dec. 19. 00:21
 10/11 anonim ***** válasza:

"Bentvan az

akksi és arról nem megy,

miközben 220ról pedig igen."

A kérdésben viszont ezt írod:

"Nem mukodik a

laptopom akkumlator

nelkul."

Ez két teljesen ellentétes állítás. Lehet, hogy valahogy rövidre zártad az akksit.

2015. dec. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!