Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Samsung és Seagate winchestere...

Samsung és Seagate winchesterek mennyire jók?

Figyelt kérdés

Vennék két winchewstert egyik 500Gb a másik 750Gb


Samsung HD753Slj

Seagate ST3500410SV


Jó winchesterek ezek? Érdemes megvenni őket? Azt tudni kell, hogy ezt a 2t, 8ezerért árulják


???



2015. dec. 19. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Használtra nem bíznám az életem...

Általánosságban szerintem jók, nekem van évek óta Samsung és Seagate vinyóm is napi használatban, meg előtte is voltak már, egyikkel sem volt bajom.

2015. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 T/Z ***** válasza:

HD Sentinel tesztképet mindenképpen kérjél mielőtt megveszed.

Amúgy olcsó, ha a kettő együtt 8ezer.

Gyanúsan olcsó. (ettől még lehet jó, ha 100/100-as)

2015. dec. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 T/Z ***** válasza:

Az 500-as 1 tányéros, rendszerwinchesternek is jó.

[link]


A másik típusát rosszul írták, de mindegy, 3 tányéros, inkább csak adattárolásra.

[link]


(megtaláltam a hirdetést)


Kérj HD Sentinel képet mind a kettőről, használt merevlemezt anélkül nem veszünk!

2015. dec. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a váléaszokat. Írtam neki, hogy szeretnék kérni HD sentielről képet, és azt írta, hogy nem tud, mert nincs gépe. Ez meg elég érdekes, mert azt mondta azért adja el, mert nagyobbat vett a gépébe :/ A másik, nem ad hozzá garanciát. ezt inkább hagyom. Nézek máshonnan :)
2015. dec. 20. 14:38
 5/5 T/Z ***** válasza:

Hát igen, vagy hozza el, és be kell tenni egy gépbe, és legyen ott, és lássa, h HD Sentinel mit ír ki róla.


Sajnos Jófogáson nincs értékelési rendszer, Hardveraprón ennyivel jobb vásárolni, ott lehet ellenőrizni az eladót (ha nem új tag).

2015. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!