Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » HKC V-POWER 650W elegendő a...

HKC V-POWER 650W elegendő a Sapphire R9 280-nak és az FX 8320-nak?

Figyelt kérdés

Az R9 280 már benne van a gépben. Alaplapot is cserélnék viszont. (gigabyte ga-78lmt ezt néztem ki).


Kérlek ne azt írjátok, hogy a táp kuka és dobjam ki a fenébe. Meg is indokolom miért egy rövid sztorival... Nyáron vettem az R9 280-as videókártyám. Az előző gépem is HKC tápos volt, de gyenge, ezért tápot kellett cserélnem. Kértem tanácsot is és prohardveren, mivel hallottam a HKC-ről, hogy kuka. Ajánlottak FSP tápot, Chieftech-et, Cooler Master-t. Elmentem hát, megvettem a Chieftech-et, amit ajánlottak, és szar volt. El se indult a gép. Visszavittem kiderült, hogy hibás. Adtak egy másikat. Hazahoztam, az is szar volt. Bemérték, jhaj tényleg megint nem jó. Oké visszakértem az árát. Elmentem más helyre, vettem Cooler Master-t. Ment 2 napot és elszállt. Visszavittem... Visszaadták a pénzt. Megvettem a HKC-t, gondoltam eddig is az volt, jó lesz az. Azóta is működünk...


Ezzel csak azt szeretném jelezni, hogy kizárólag a márkája miatt NEM szeretnék tápegységet cserélni! Engem csak az érdekel, elbírja e az R9 280-as VGA-t mellette az FX8320-as processzorral. Köszönöm az értelmes és segítőkész válaszokat előre is!



2015. dec. 21. 01:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Nem vettem FX-et... És amúgy az FX szerinted drága? Ha 50 ezerért tudnék tápot venni, akkor valószínűleg i7-et vásárolok Inteléktől...
2015. dec. 21. 21:17
 22/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

kerdezo#


leirtam hogy Chieftech olyan nincs, csak Chieftec

erre ujbol azt irod tobbszor is, neten is rengetegszer latni, ennyire nem meltasak hogy valodi neven nevezzék...


direkt itam hogy irj tipusokat a CT es a CM tapoknak amik tonkre mentek


mert ennek lenne haszna, amit eddig irtal semmi haszna senkinek belole...


egy szoval se irtam hogy hasrautve allapitotad meg hogy rosszak :


az egesz arra vonatkozott hogy a MOSTANI V650 es tapod meresd be ugyan ugy rendesen, ök megmondjak pontosan (ha szakemberek) hogy el e birja a geped is


ha szetkapjak azt is megmondjak mi varhato ha problema adodna...


az viszont a legerdekesebb ha hulladek tapos kerdes van allandoan felmerul a "villam belecsapot a tapba" szöveg is


vagy ennyire rossz a villámhárítási rendszer "mindenüt"?...


amugy van egy kerdes amiben 8320+280 van

te irtad ki?


te vettel 27ezerert (vagy menyiert) egy tapot

de a penz elveszett? hogy veszhet el ha hibas a tap eleve? vissza kell fizetniuk vagy le kell tudnod vasarolni egy masik tipusura...

30ezer korultol es addig is eleg sok jo tap van


atombiztos meg nincsen... emberek csinaljak

2015. dec. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
2015. dec. 22. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 Trevor. ***** válasza:

Minden termékből ki lehet fogni gyárlag hibásat. Én másfél éve vettem egy Chieftec CTG-500 tápot, a mai napig tökéletesen működik.

Milyen tápokat vettél (pontos típus)?

HKC tápot soha nem tennék és használnék számítógépben, annál értékesebb a gépem, hogy egy szar HKC magával vigye.

2015. dec. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!