Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik lenne jobb? 6Gb vagy...

Melyik lenne jobb? 6Gb vagy 8Gb ram vagy inkább videókártya (adatok lent)

Figyelt kérdés

sziasztok az lenne a a kérdésem, hogy kátékhoz melyik kéne iknább? Először is arra gondoltam hogy most van a gépben 2x2 Gb ram és hogy ehez ink 6 vagy 8 gb ramot vegyek vagy esetleg maradjon a ram és videókártyát vegyek?


Gép adatai: CPU:AMD quad core A8-5600K APU with Radeon(tm) HD Graphics

4Gb ram

VGA:AMD Radeon HD 7560HD

alaplap:MSI AMD FM2 A68M



2015. dec. 29. 12:57
 1/9 A kérdező kommentje:
Most vettem csak észre, hogy milyen hülyén fogalmaztam és még helytelenül is írtam bocs. :(
2015. dec. 29. 12:59
 2/9 anonim ***** válasza:
szerintem a videokártya dobna rajta legtöbbet, önmagában a RAM nm. Viszont egy tökösebb videokártya mellett szükség lehet majd több RAM-ra is (legalább 6GB).
2015. dec. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

legolcsobb vga kb. 35ezer


R7 360 , GTX750Ti


...


ha nincs ennyire kereted ad el ramod es 2x 4GB 1866MHz CL11 vagy CL10 es ramot vegyel (vagy akar megkisebb CLest)


ramodert 5ezret kb kapsz


ramot meg 15ezer korul talan lesz ujonan is de hasznaltan is kereshetsz


hardverapro.hu


no persze vga t is keresheted itt vagy a regebieket


R7 260/260X 265, HD7790, HD7850

GTX650Ti/650Ti Boost

2015. dec. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Kössz az eddigi válaszokat de nekem kb 10 k körüli a max ennyiért meg gondolom nem lehet kapni jókat.


[link] ezt néztem hogy hátha de nemtudom.

2015. dec. 29. 13:41
 5/9 anonim ***** válasza:

A GT610 sztem annyit sem ér, mint az integráltad ráadásul a dual graphics sem játszik.

Ha a 4GB memóriád egyben van, akkor megérné mellé venni még 4GB-t, de nem csak a kapacitás miatt, hanem a dual chanel számítana sokat az IGP teljesítményében mert duplázódna a sávszélesség. ha a memóriád eleve dual-ban van (2x2GB), akkor már ezen sokat nem javíthatsz, jöhet a videokártya, de akkor már érdemes olyat venni kis pénzből, ami össze tud dolgozni az integrálttal. A procidhoz ajánlott például a HD6570, amihez használtan juthatsz hozzá.

2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Oké kössz akk próbálok nézni valami jót.
2015. dec. 29. 14:06
 7/9 A kérdező kommentje:
És ha veszek ehy ilyet akkor úgy fogja mutatni a gép mint ha 1 vga lenne benne vagy hogyan? Nem értek még annyira az ilyenekhez :D
2015. dec. 29. 14:09
 8/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en nem vennek Dual Graphics miatt vga t


manapsag a windows is kifagyik ha nincs 8GB ramod


meg aztan nem irtad milyen pontosan az a 2x 2GB ram amiid van...


leirom ujbol mit tartok en legjobb megoldasnak


1. eladod ramod es jobbra csereled leirtam fentebb milyenre


2. gyujtogetsz még a fentebb leirt vga k valamelyikere nem lesz penz...

(ramot utana mar tokk mindegy hogy fejleszted mivel a vga nak sajat vramja van ami mesze gyorsabb mint az alaplapi


szoval 10ezret nem dobnak ki egy hasznalt vgari nelkuli gyenge vga ra (persze uj garisra sem)


minimim ilyesmik kelenenej de ezek is 15ezer korultol indulnak:

HD 7770, R7 250X


gondolkodtam es a tobbi nem is eri meg amit irni akartam még...

2015. dec. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor eldöntöttem veszek ramot de az akkor hogyan vegyem? 2x4 vagy 1x8?
2015. dec. 29. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!