Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Bekapcsolás után semmi nem...

Bekapcsolás után semmi nem jelenik meg a monitoron, a vga kártyát kiszedve és az integrált vga-ra rádugva viszont probléma nélkül elindul mi lehet a gond? Vga?

Figyelt kérdés
Vga hibára gyanakszok, de kellene a megerősítés:) az intergált kártyával elindul, persze úgy hogy az elsődleges kártyát kiszedtem. A rendes kártyával látszólag fut a gép, de pl az usb-s billentyűzetem nem kap áramot ekkor vagyis a win logo betöltéséig láthatatlanul sem jut el. a ventilátorok mind felpörögnek- Sokfélét olvastam, ezért lenne jó ha valaki megerősítené, hogy tényleg a vga ment ki és nem egyéb hiba van. Előre i köszönöm.

2016. jan. 2. 14:42
 1/9 Komplikato ***** válasza:
Több oka is lehet, első blikkre vagy gyenge a táp a VGA-hoz, vagy elég lenne csak nincs rádugva a kártyára. Az USB probléma alapján az első esélyesebb. Aztán itt van az a kérdés, hogy a Bios/UEFI át van állítva PCI-E vonalon keresse elsőre a videóvezérlőt? Elvileg akkor is kéne működnie ha nincs, de láttam már olyat, hogy ezért nem ment.
2016. jan. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

eddig volt pcie vga gepben?


lehet vga hiba, de lehet tapegyseg vagy alaplap hiba is vagy mas is...


biztos radugtal minden tapcsatit? es jokat? 6+2pin kell a 8pin be

2016. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazándiból semmit nem csináltam mostanában vele és maga a gép is 5 évig érintetlenül működött. szóval a táp szerintem nem lehet ok, hacsak nem az akarja megadni magát.
2016. jan. 2. 14:52
 4/9 A kérdező kommentje:
g41m-combo alaplap 400wat táp hd5670 1gb ddr3-as videokari van benne ahhoz nem kell pin-es csatlakozó.
2016. jan. 2. 15:01
 5/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

es mi a pontos tipusa? tapnak


es mi a vga amit most beletennel?


nem feltetlen megadja magat egyszeruen nem birja el amit rakotsz a te tapod

2016. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
ha eddig 5670 ment (ugy ertelmeztem nincsnuj vga) es most nem megy akkor igen meghalhatott valamiert :/ nehez kitalalni mi a pontos hibaja, javitatni nem igazanneri meg hisz azert a penzert hasznaltan jobbst kapsz
2016. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen eddig hd5670 volt benne lassan 5 éve. az elmúlt 5 évben semmilyen hardweres változás nem volt. jelenleg csak az integrált van benne azzal fut a gép. am codegen 400w atx táp van benne.
2016. jan. 2. 15:16
 8/9 A kérdező kommentje:
azt egyelőre csak nézegetem mit tennék bele, egyelőre más vga-m nincs.
2016. jan. 2. 15:17
 9/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

codegen 400 levaltasat nem artana tervbe venni, nem lehet kizarni azt sem hogy vga miatta ment tonkre, de lehet pusztan amugy is tonkre ment voln (gyarilag hiba)

legocsobban kb. 5ezerert:

FSP 350 PNR

Chieftec GPS 350 A101

Deep Cool DE380 (250W -os !!)

legolcsobb jobbak:

FSP Hexa+ 400

Antec VP 450 P

be quiet! System Power 350/400/450 (S7 / 8) (300 is van)

Super Flower (FX / Amazon) 350

be quiet! Pure Power L8 350 (300 is van)

Enermax MaxPro 400

Corsair CX 430 (M is)


meg biztos kihagytam egy parat még...


de te tudod cserelned e... en mindenkepp cserelnem ahogy tudom


vga hardvarapro.hu rol


DDR5 os legyen mind


HD7730, R7 240, HD7750, R7 250

GTX650, GT740, GT640

ezek minel olcsobban es akar garival 10ezer korul

ezekre nem kell tapcsati (ha veletlen kell keres olyant amin nincs, de uj tappal csatist is vehetsz)


HD5670 t meg ne dobd ki hibaskent kiteheted hardverapro ra es hatha valamenyit adnak erte


de hat nem tudom van e valami terved vagy mit engedhetsz meg magadnak...

2016. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!