Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 2 alaplapot néztem ki, nem...

2 alaplapot néztem ki, nem nagyon értek hozzá, hogy milyen gyártótól kéne venni. Szerintetek melyik jobb?

Figyelt kérdés

ASUS B150-PRO

ASRock B150M Pro4



2016. jan. 8. 17:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Én személy szerint Asus párti vagyok, de ez lehet csak az én meglátásom.. :) Mindenesetre nekem is asus van, semmi gond nem volt vele eddig a fél évi takarításon kívül.. :)
2016. jan. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

sima pro is van? mert a D3 az ddr3 as


ha ddr4 es az asus is akkor lenne ertelme

nagyjabol hasonlot nyujthatnak, de gyartoinoldalon magad megtudod nezni pontosan adataikat...

B150 bol szerintem mindegy mit veszel (csak ddr4 es legyen!) inkabb H170 kellene legalabb (szinten ddr4 termeszetesen) no persze ha igenyled, egy komolyabb gep alla mar nemnart hoszutavon, de ha nagyon kell sporolni akkor persze nincy ertelme megtobbet a lap miatt

2016. jan. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!