Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mivel tudnám újra normális...

Mivel tudnám újra normális távolságúra állítani a wifi routerem?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Van egy egy antennás TP-Link wifi routerem. Már pár éves, régen teljesen jó volt, de az elmúlt hónapokban észrevettem, hogy iszonyúan lecsökkent a hatósugara. A nappaliban van egy szekrényen és ha a 10 méterrel arrébb levő szobában vagyok, már minimális a jelerőssége, sokszor meg is szakad van köztük egy tégla fal, én nem értek az ilyenhez, de biztos vagyok benne, egy, hogy ez azért nem kéne akadálynak lennie. Valakinek van valami tippje? Néztem beállításokat, de nem lett elállítva semmi, ennyire le tud csökkenni a hatósugár ha már öregebb a router?

2016. jan. 13. 11:26
 1/4 Tengor ***** válasza:
Elképzelhet igen, hogy az öregedés játszik közre. De akár az is játszhat, hogy más wifi eszközök is használják azt a csatornát, amit a te routered is és emiatt romlik a jel.
2016. jan. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress hozzá firmware frissítést és/vagy indítsd újra. Csodákat tud tenni.
2016. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És az előfordulhat, hogy a telefonom veszi csak ilyen nehezen a jelet? Egy Huawei P8 Lite-om van, más eszköz nem szokta fogni a wifit(vidéken lakom, a szomszédig már régen se ért el a jel) 1 PC van itthon meg ez az egy telefon ami tud fogni wifit.
2016. jan. 13. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez is egy lehetőség. Másik eszközzel is ki kellene próbálni.
2016. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!