Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » A szüleim nem engednek játszan...

A szüleim nem engednek játszani! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Ha akármi gondjuk van velem elveszik a laptopomat és a tabletemet. A laptopot saját pénzemből vettem(egyáltalán van ehhez joguk?) a tabletet ballagásomra kaptam TŐLÜK!!! Azért veszik el mert szerintük nem tanulok elég sokat. Matekbol es fizikabol gyengebbek a jegyeim, de latom h az atlagnak is olyan mint nekem es csak az igazi zseniknek vagy nagyon tanulosaknak 5os. Ratesz erre egy lapattal h mate-fizika tagozatos vagyok.(tavaly jobban ment)De felevkor igy is 4es lettem matekbol es 3as fizibol. Nem szeretek tanulni de muszaly. Az a lenyeg h rafogjak h azert gyengek a jegyeim mert sokat gepezek, pedig nem! Hetkozbe kb egy orat max hetvegen pedig sokat de a hetvege az hetvege. Ha visszaakarom kerni akkor anya azt mondja, h megbeszeljuk apaddal es megbeszeljuk a szabalyokat.(a szabalyok azt takarjak h 1orat jatszhatsz egy nap azt csa!) Ezt en rohadt gyerekesen tartom, van efy laptopom amit en vettem es elveszik aztan nem adjak vissza wtf? Ezert arra gondoltam h amikor nincsenek itthon bekapcsolom, letorlok rola mindent, es meghirdetem neten. Eladom! Es majd ha kerdezik h hova lett azt felelem h eladtam, ugyis az enyem volt! Ez jo lepes lenne? A penzbol+1 evi sporolassal vehetnek egy asztali gepet, es azt nem vennek el, amugy is regota tervezem egy normalis gamer gep vasarlasat. Ez jo megoldas? egyeb otlet?

15/f Iden kezdtem a gimit.



2016. jan. 17. 22:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
47%

"A szüleim nem engednek játszani! Mit tegyek?"

Tanulj.

2016. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
65%

xD

Nekem is ez volt 1 éve!300k-ból vettem egy gamer pc-t és anyám elvágta a táp kábelt!:D

Kb nem nagyon értem hogy miért csinálják ezt,mert az mondják hogy ő nekik még nem voltak ilyen kütyüik,meg ők nagyon jó tanulók voltak!Ja persze xD Azért tudnak ám a szülők is kamuzni:DD

2016. jan. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Hiaba tanulok ha igy is ugy is 3ast kapok.

Mert mindig csak a kisseb a hibas, a felnottek tokeletesek!

sztem vegig se olvastad csak egybol irtad amit gondolsz.

2016. jan. 17. 22:16
 4/22 Lord Hidan ***** válasza:

Nekem egy pár éve ebbe már nincs beleszólásuk de elég idegesítő lehet 15évesen már nem kéne így viselkedniük veled nem vagy már 5-6.-os

Szar mikor viszed haza a 4-5ösöket sehol semmi reakció de ha egyes pfűű hogy volt merszed..:D

Elveszik vissza veszed és nyomod tovább én nem adnám el nem hiszem h bejönne belőle annyi pénz h tudj belőle venni egy jó gépet gyűjts és ha már megvan a lóvé vagy majdnem megvan max akkor add el h hátha jobb procit/vga-t tudsz venni akkor vagy ha fölös lesz utána és legalább lesz pénzed is addig nem adnám el míg nincs meg a pc

2016. jan. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
40%

"egyáltalán van ehhez joguk?"

"15/f Iden kezdtem a gimit."


Van.


"a szabalyok azt takarjak h 1orat jatszhatsz egy nap azt csa!"

Nem elég?


"A penzbol+1 evi sporolassal"

Miből van jövdelmed? Költői kérdés, nem kell válaszolni.


Egy épkézláb mondatot nem írtál le helyesen. Még neked áll feljebb? Nem csak matekból kéne gyúrni.

2016. jan. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél notebook rögzítő kábelt. Azt nem vágják el. Asztalostól pedig nem hinném, hogy elvennék.
2016. jan. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Egyebkent meg igyeszek ahogy tudok!

Ez a masik dolog! De amikor en ennyi idos voltam! Én napi xorat tanultam, napi ket edzesre jartam, ilyen tanulo voltam! En meg arra gondolok hogy : jól van de most én vagyok 15éves és 2016 van! Azert sok minden valtozott 30 ev alatt! Haladni kell a korral! Es hogyha en jobban szereteg a gep elott ulni mint mint olvasni/tanulni. Es ha ez az en hobbim! Torodjenek mar bele! Hagyjanak elni! Komolyan! Ha nem gepezek akkor egesz nap tevezek! Meg a haverjaimmal sem tudok komunikalni!

2016. jan. 17. 22:25
 8/22 anonim ***** válasza:
Feltételezem azért a pénzért amiből vetted a laptopot nem magaddolgoztál meg .hanem Zsebpénz vagy ilyesmi (tehát valószinű a szüleid adták arra is a pénzt ) ezért természetesen van hozzá joguk . ez az eladós dolog annyira nem jó ötlet mert ugyanúgy elvehetik (kiveszik a tápkábelt stb..) nem muszáj az egész gépet magukkal vinniük :D. Tehát inkább ha ilyen bekövetkezik akkor hagyd annyiban!3 év aztán úgy is azt csinálsz ami akarsz
2016. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
34%

"Azert sok minden valtozott 30 ev alatt! "

Így aztán kakkantsunk bele az iskolába, kit érdekel. Jó söprögetést az utcán.


"Hagyjanak elni!"

Akkor nőj fel.


"Meg a haverjaimmal sem tudok komunikalni!"

Mi akadályoz meg benne? Mondjuk az írásodat látva valószínűleg pont az...

2016. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

#5

Nem tudom fel fogni a logikadat, h lenne hozza joguk ha

En vasaroltam sajat penzbol a gepet, amikor megvettem

akkor meg nem kaptam zsebpenzt csak a nagyszuleimtol:sznap husvet nevnap. sokaig sporoltam, evekig!

Es ha toluk van a penz? Akkor ha apam rosszul vegezne a munkajat betoppanna a fonoke es elhajtana az autonkkal meg a cuccainkkal?

Az irasert meg bocsanat, de nem szeretem az erintokepernyoket, es sztem nem megfeleloek a gepelesre

ezert vetek hibakat, nem irok ekezeteket, irok bb helyet b-t es s helyett ss-t. Gondolom te sem az utobbi tiz evben nottel fel. Lehet az utcan csokolomot koszonnek neked, de ez a kerdes azoknak egyszerubb akik ateltek ezt a

helyzetet, vagy pont az elentetet eltek meg! Te egy olyan szemely vagy aki nem kepes ebbe a helyzetbe belkepzelni magat, biztos otthon ulsz unatkozol, felnezel gykra es oltogatod a fiatalabbakat, en elfogadom hogy vannak ilyen emberek, biztos ha neked is lesz/van gyereked ugy bansz vele mint velem az enyeim es szereted ot, de azert szeretik a gyerekek a szabadsagot! Szeretik beleelni magukat dolgokba...

2016. jan. 17. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!