Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Droppol az FPS! Mit tegyek?...

Droppol az FPS! Mit tegyek? (részletek lenn)

Figyelt kérdés

Letöltöttem a GTA 4-et, és high beállítással ment 27-32 FPS-el, de 10 másodpercenként mindig beakadt 2 másodpercet, aztán ment tovább rendesen. Levettem mindent minimumra, így is ugyan annyi FPS, és ugyan úgy droppolt.

Mi lehet a gond? Nem elég a 320 wattos táp? A vinyót kéne kicserélni?

NFS Undercovernél találkoztam még ezzel a hibával, és nem tudom hogy összefügg-e, de mindkét esetben a játék közben minden indításnál emgjelenik egy parancssor(gondolom a cracket csak így lehetett megoldani). Más játékok normálisan futnak, GTA san andreas max grafika fullhd-n 60 FPS, ETS 2 medium, FS 15 medium, Cobra 11 Crash Time 2 high, hitman absolution medium-high, minecraft full grafika stabil 60 FPS.

Csak akkor jelenik meg ez a fent említett az akadás miközben telepítek valamit és úgy játszok, de a GTA 4-nél és a NFS Undercovernél mindig. Akinek van tippje azt szivesen meghallgatom.

Gép:

CPU: i5 2400 3.1 GhZ quad core

GPU: nVidia GT 730 2 GB ddr3 128bit

RAM: 8 GB 867 MhZ

Alaplap: HP (nem tudom pontosan)

HDD: 250GB (nem tudom pontosan)

PSU: HP 320 watt

Monitor: LG32LF580V (FullHD smart-tv HDMI-vel összekötve)



2016. jan. 18. 19:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés? Hogy egy híresen optimalizálatlan játék patch-ek nélkül mért akad be 10 mp.-enként? Mert tele van memory leak-kel és elfogy a memória, aztán üríteni kell a memóriából x mennyiséget, amit aztán a játék újra feltölt. Ürítés során és betöltéskor természetesen beakad a játék, mert adat behívási függőség van, memóriában még nem állt elő az az adat, amire a processzornak szüksége van. Ez megy végtelen ciklusban. Vedd meg vagy keress hozzá update-eket, amik javítják.
2016. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem spam-nek szántam, mindössze alternatívákat soroltam fel. Speciel GOG-os játékokat ha illegálisan is tölti le, azokkal akkor sem lesz probléma, mert ugyanaz az eredeti DRM mentes fájl, mintha megvette volna. A problémát ismertettem, a kérdésére válaszoltam már előtte, így a "nem ez volt a kérdésem" nem releváns. Piros pacsi meg mindegy, színtévesztő vagyok. :A
2016. jan. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!