Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes AMD videókártyát...

Érdemes AMD videókártyát venni manapság?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy sok gond van a drivereikkel és hogy a legtöbb játék inkább Nvidiával muzsikál jobban.

2016. jan. 20. 09:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen,érdemes.
2016. jan. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nemcsak a driver, de a fogyasztásuk is magasabb mint az nvidiának. Ezektől eltekintve, más gond nincs az AMD videokártyával.
2016. jan. 20. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Érdemes, fogyasztástól eltekintve olcsóbban hozza az NV kártyák erejét. Driver gondok pedig elég ritkák lehetnek, ismerősök nem panaszkodtak ilyesmiről, de nekem is 3 gépemben van AMD-s VGA, mivel ugyan azt a drivert kapjuk és a kártyák sem különböznek a szériákon belül, így szvsz csak mendemonda és nem a driverrel vannak gondok.

Egyedül a driver kezelő szoftverén (crimson) van mit csiszolni, szerintem túlságosan le lett egyszerűsítve és kevés lehetőséget ad, bár így már nehéz elbszni vele a dolgokat.

2016. jan. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

A fogyasztásuk tényleg magasabb de mi a gond a driverükkel?

Én soha nem találkoztam problémákkal igaz beta drivert soha nem használtam és csak az AMD oldaláról frissítettem.

Egyszer sem ért hátrány miatta a játékoknál.

Sok Pistike panaszt olvastam én is de 99% a tudatlanság meg a hülyeség miatt van.Ha 1000 éves kártyát nem futtatsz win10-el,amihez nem lesz driver,hanem megfelelőt használsz soha nem lesz gondod.Az 1000 éves karik az Nvidiánál is ugyanúgy problémásak.

2016. jan. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 meszike91 ***** válasza:
Nincs semmi baj az amd-vel. A fogyasztásuk nagyobb, de ezen kívül más nincs.
2016. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Gábor_79 ***** válasza:
Nem riogatásképp mondom, de én két napig nem tudtam telepíteni egy AMD-s pogramot sem. Nem a drivert, mert azt be tudtam tallózni, hanem a járulékos dolgokat. R9 380-at vettem. DDU-val előtte és közben többször eltávolítottam az előzményeket és utána "Telepítő csomag hiba"-val leállt. 5 féle catalystet vagy crimsont próbáltam. Rosszul is voltam az első pillanatokban. Fel is töltöttem egy .log filet amiből persze semmi nem derül ki [link] Szóval a hecc kedvéért azért megkérnék valakit, hogy Teamviewerrel rakjon már fel egy Catalystet, mert a Crimsonnal energiatakarékossági gondjaim vannak. A memória folyamatosan max frekvencián jár, üresjáratban is.
2016. jan. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

en nem vennek amd vga t

erdemes amugy, leginkabb ar fuggvenyeben 370 es 380 4Gb abszolut best buy os (elobbi 40hez kozel, utobbi 65hoz kozel)

370 nek sajat kategoriajaban nincs nvidia ellenfele hiszen 370 araban a 750Ti megy max ami jelentosen gyengebb, no persze 950 el egyarban is van de az nem szamotevoen erosebb tole


szoval 370/380 al biztos nem nyulsz melle, driverel meg szorakozol ha gondod lenne


egy 390 hez meg komolyabb tap es haz sem art (ha azt fontolgatnad) de ha ezek megvannak azt is erdemes

2016. jan. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Gábor_79 ***** válasza:
A kisebb hibák tudatában választottam ezt gyártót, mert valahogy az Nvidia egyszerűen undorít. Inkább szívok, de nem pénzelem amazokat.
2016. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
6%

#6 ehe ehe... khm


amugy termeszetesen nem a driver miatt nem vennek amd t


(hanem azert mert szerencsere letezik az nvidia

van egy olyan mondas hogy: "Van Isten!")

2016. jan. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 inkabb az amd raszorul a tamogatasra, igy tamogatni kell annak is aki nem akarja :P

csak ezen tamogatas celjabol ha megtehetnem en is vennek amd t

"undorit" :D

2016. jan. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!