Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Érdemes AMD videókártyát...

Érdemes AMD videókártyát venni manapság?

Figyelt kérdés
Olyat olvastam, hogy sok gond van a drivereikkel és hogy a legtöbb játék inkább Nvidiával muzsikál jobban.

2016. jan. 20. 09:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én öt éven át rengeteget szívtam a driverekkel, a kompatibilitással, a megjelenítéssel, a felbontásokkal, pedig nem ma kezdtem az ipart. Amióta Nvidia-ra váltottam, minden ilyen problémám megszűnt. Ez nekem elég ahhoz, hogy ne akarjak még egyszer AMD kártyát. Persze megint jönnek az ígéretek, hogy a következő széria tízszer lesz erősebb, csak az ilyen ígéretekből hallottam már vagy százat, hiszem ha látom.
2016. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Én linuxoz használok,és az Nvidia driverei rendre rosszak és gyengék,így AMD kártyát használok.

Az Nvidia drivere képes összeomlasztani a rendszert,már azzal,hogy fel lett telepítve.


Linus Torvalds véleményével értek egyet : https://www.youtube.com/watch?v=iYWzMvlj2RQ

2016. jan. 21. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
majd ramegy nv linuxra is ha igenye lesz ra... addig minek foglalkozon vele? aki linuxot hasznal elegedjen meg az amd vel ha erosebb vga ra van szuksege (kimarad a jobol :P )
2016. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Kedves Kontár elvtárs.

Megtudhatnánk,hogy jelenleg milyen gépe van,és azon melyik Windows verzió tört változata?

már csak a kíváncsiság... :)

2016. jan. 21. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Természetesen, érdemes. Jóval olcsóbbak ugyanazért a teljesítményért. Tény és való, hogy többet fogyaszt, de nem jelentős kb évente +100 ft. De és ha többet fogyaszt? Ez egy hobbi, (van aki dolgozik a gépén, de azért legtöbbünknek ez hobbi) de az autót/motort tankolni kell,

a foci edzésekért fizetni kell, aki makettezik, az sem ingyen veszi a festéket hozzá. A driverekkel pedig nincs sok gond, de az nvidia driverei valóban jobbak.

2016. jan. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!