Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Cooler Master Bronze...

Van egy Cooler Master Bronze GX 450 wattos tápegységem ezt hogy kéne kipucolnom?

Figyelt kérdés

A mai nap neki álltam és időt szakítottam a gépem tisztába rakásának :D Ez annyit jelent hogy kipucoltam a videokártyámat a cpu-t a ventilátorját na meg az alaplapot is. És össze raktam a gépet. De közben azon gondolkoztam hogy a tápegységet vajon szokták takarítani ? És ha igen akkor hogyan. Szét kell hozzá szedni a tápegységet ? Mert ugye egy idő után tele megy az is porcicákkal ami nem tesz jót neki. Ha szét kell szedni akkor hogyan és mire figyeljek? Nem szeretnék ráfázni arra hogy esetleg szétszedem és nem tudom összerakni. Kérlek titeket segítsetek. Köszönöm !

És csak értelmes normális válaszokkal támogassatok !


2016. jan. 24. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

A ventit tartó fedelet komlett lecsavarozod.

(Vigyázol, hogy a venti vezetékeit ne feszítsd meg)

Utána portalanítasz: A ventit úgy mint a hűtőventit, a tápot meg úgy, mint az alaplapot...

2016. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
* komplett, ventivei együtt
2016. jan. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
...ha a ventihez nem férsz oda rendesen, leszerelheted a fedlapról...
2016. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!