Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez az alaplap (ASRock N68-S...

Ez az alaplap (ASRock N68-S AM3 / AM2+ / AM2) elbirná hajtani gond nélkül ezt a Videókáryát? (SAPPHIRE Radeon HD6750 1GB 128bit DDR5 PCI-E) Ha igen, akkor épphogy csak elviszi? Vagy simán elbirja? Vagy abszolút nem ajánlott?

Figyelt kérdés
Ilyen alaplapom van és tönkrement a Vidikarim,és ezt szeretném megvenni,ti mit gondoltok?

2016. jan. 31. 16:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Elbírja
2016. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

a tap tesz tonkre dolgokat elsosorban es a tapnak kell kozvetve (vagy kozvetlen ha tapcsatis) elbirnia a vga t


tonkre nem megy semmi attol ha gyenge a cpu meg a ram a vga hoz, csak nem tudod rendesen kihasznalni (ertelmet veszti, mondjuk 6750 nem egy eromu...)


az sem gond ha pcie 1.0 modban uzemel netan x4 modban


ettol csak lassabb lesz kicsit de nem tonkremegy...

2016. jan. 31. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

hogy erthetobb legyen


az alaplap csak kozvetito, vagyis neki csak kompatibilitasilag kell megfelelnie


"elbiras" az mar mas fuggvenye es attol is fugg mit ertesz alatta


egy 6750 nem eros de megis nem art melle egy x4 proci ... vagy legalabb egy x3 vagy nagyon eros x2

2016. jan. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem ezt az elbirás dolgot,de akkor kompatibilis az alaplapommal? mert ezt én nem igazán tudom megállapitani. A tápegység az 500w gondolom,hogy megfelel.
2016. jan. 31. 16:39
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja igen a procim meg egy AMD Athlon (tm) II X2 240 Processor 2.81 GHz ez megfelel vagy gyenge neki?
2016. jan. 31. 16:40
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 akarmilyen szabvanyos 500 as jo akkor is ha regitipusu agkiosztasa van, papiron sokszorosan eleg mivel 6750 nem fogyaszt sokat szoval minoseg miatt lehet aggodni legfeljebb


240 az eleg gyenge, de hat vagy csereled egyszer ha tudod ha meg nem akkor megelegsiel vele amit igy nyujt


[link]


- 1 x PCI Express x16 slot


igen kompatibilis


nagyon regi es nagyon alja alaplap ez, de semmi gondot nem kell hogy jelentsen neki a vga

2016. jan. 31. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm a választ
2016. jan. 31. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!