Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Túl hangos a videókártyám....

Túl hangos a videókártyám. Mit kezdjek vele?

Figyelt kérdés

Asus GT 730 2gb ddr3 128 bitről van szó.

Mióta megvettem nagyon hangos a ventilátorja, olyan a hangja mint egy porszívónak, csak halkabb egy kicsit. Mielőtt megvettem volna akkor csendesebb volt mint egy laptop, nem is lehetett hallani semmit.

Nem lehet vele valamit kezdeni házilag? Nem szeretném nagyon szétbontani, tudnátok adni egy pár tippet?

Trollok, vagánykodók, GTX Titanosok, vegyek egy 200 ezer forintos videókártyát kommentelők offolják magukat mert nekem ez tökéletes, kivéve a hangját.



2016. febr. 17. 22:10
 1/7 anonim ***** válasza:
támaszd ki valamivel
2016. febr. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem kell "nagyon" szétszedni! Egy apró takarítás nem árt neki + gondolom a játék közben van ez a "hangoskodás" ,ez természetes nagyobb terhelés alatt!
2016. febr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem poros, koszos, újjonnan is ezt csinálta. És nem csak terhelés alatt
2016. febr. 17. 22:21
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkor ez típus hiba ,ez van sajnos !

Nem nagy vígasz tudom ,de egy zajmentes gépház csak ami segíthet vagy próbálod elviselni! :/

2016. febr. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
msi afterburner fixálod a ventilátor fordulat számát annyira hogy ne zavarjon. ez a kártya passzívan is el menne tehát nem fog tönkre menni. vedd le olyan 30 % -ra.
2016. febr. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Afterburner legkissebb fokozatán is úgy szól. Nem lehetne valahogy megoldani? Pl esetleg kitámasztanám a videókártya fanját és ráragasztanék egy cpu coolert?
2016. febr. 18. 07:57
 7/7 Lajos54 ***** válasza:
Szinte mindegyik videókártyáról aránylag egyszerűen le lehet szerelni a ventilátort. Próbáld levenni és rakjál rá egy méretben megfelelő, csendesebbet. De előtte azért nézd meg, véletlenül nincs-e a lapátok között valami nem odavaló. Például belógó vezeték, vagy bármi.
2016. febr. 18. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!