Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FX 8350-es procinak terhelés...

FX 8350-es procinak terhelés alatt mennyi az ajánlott hőmérséklete?

Figyelt kérdés
Van egy FX 8350-es proci és egy LC-CC-95 processzor hűtő hűti. Játék közben felmegy a HW info szerint a prosci 74-75 fokra. Nem tudom, hogy mennyi az ajánlott hőfoka terhelés alatt. Szerintetek bele fér még ez az érték? Mennyi az ideális hőfoka a procinak terhelés alatt. Milyen hűtőt vegyek akkor?

2016. febr. 18. 13:30
1 2
 11/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#6 ez nem igy megy, egy jobb hütö lehet még felületes megoldasnak se jön be

mivel mint irtam ritka hogy a cpu huto lenne a kozvetlen hiba forrasa


az pedig hogy arban korrekt ertelmezhetetlen max. osszeget irj, es milyen magas cpu huto fer be gephazadba?

mert ez pl. alacsony viszonylag


linkeleknegy hutos kerdest


van koztuk inteles is de azoknak van amd s valtozata is

2016. febr. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

gephaz talan megfelelo szelozest tud nyujtani ha jol lett ventirendszere kiepitve (legarampast segitve)


alaplap tenleg fapados, de ha jolntud szelozni, es nem hibas, alaprajelere eleg lehet (persze nem stabilan...)


tapegyseget mindenkepp csereld mivel lapot vagy tonkre tette vagy tonkre fogja, es lehet mast is


elso mindenkepp tapegyseg legyen, valami normali

de a jo tapok 15-20ezertol indulnak!!


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__hardverek__7..


cpu hutot majd tapegyseg utan vegyel ha nem megy le hofok 60 hoz kozelire (max terhelesen)

2016. febr. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

szoval hogy legyen? megvarod még tapod osszes alkatreszt hazavagja gepben vagy van ra penzed es le csereled?


csak emag rol jol? nem Magyaro.n elsz?


pcx vagy ipon nem jo? mert emag eleg szegenyes tapegysegek teren...

2016. febr. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nem értem. Mi a baj a táppal. Állítólag ez is minőségi tápegység és 14k volt. Nem értem miért vágná haza a tápegység az alkatrészeket? Konzolról váltottam át PS4-ről :) PC-re és mire mindent megvettem monitor stb. már több mint 250-be van.
2016. febr. 18. 14:17
 15/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#8 " Nem, hangos a hűtő. Igen nem volt hozzá jó vétel sajnos. Inkább a háznak a ventilátorát mondanám kicsit hangosnak"


"Nem, hangos a hutu" .


most hangos vagy sem? :D az LC termeszetesen


megvan még a gyari hutje FX nek?


nem artana kiprobalnod vele...


hutes szempontjabol, de ha mostani hangos lehet ez se lesz hangosebb


#14


"Nem értem. Mi a baj a táppal. Állítólag ez is minőségi tápegység és 14k volt. Nem értem miért vágná haza a tápegység az alkatrészeket?"


nem, nem minosegi, egy kozkedvelt hulladek tipusrol van meghozza szo, semmilyen gephez nem erdemes hasznalni, tiedhez meg foleg nem

14k ert nem igazan van még olyan amit annyira szivesen rakotnek gepedre, de belepos hasznalhatoak vannak tobbnyire 350/400/430 as tapok, kicsit dragabban mar 500/530/450esek is vannak


az elso 600 as tap ami hasznalhato valahol boven 20ezer felett van szerintem

elso 550 es is kb. ennek a kornyeken


no de mindegy nem ez szamit


miert vagna haza a tap az alkatreszeket?:


tonkre teszi oket, azert mert nem azt kapjak a tapbol amit ok igenyelnenek, magasabb szabalytalan feszultsegeket stb...


ez eredmenyezi azt hogy tok feleslegesen es ertepmetlenul minden alkatresz jobban melegszik (nem csak cpu), instabilul mukodik, es lassabban is emiatt hisz allandoan hibajavitassal kell foglalkoznia a hatekony munka miatt


az a legjobb ha velemi kulso/belso behatastol nem tudja megvedeni oket,


egyszer csak leal gep es nem kapcsol be


kicsereled tapod de mar elkestel... mert meghalt, hdd, lap, es vga


aztan oromtancot lejtesz...

2016. febr. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#14 amugy azt nem tudom miert irod hogy tobb mint 250 ben van


PS4 nel kellett volna maradnod... nem?:D


mert gondolom arra akartal kilyukadni hogy 14ezred marart csak tapra


es keretel egy "markas nagyteljesitmenyut"


csak eppen azt felejteteted el (amit nemnis tudtal) hogy se a marka, se a teljesitmeny nem szamit magaban igazabol a leges legutolso szempontok, mivel a pontos tipus szamit


a marka tipus watt ezek az azonositas miatt szamitanak, de semmit nem mondanak el a taprol sajnos


ugy erted hogy sokat koltotel ra tobbet nem akarsz? vagy nem is tudsz


ezen nem lehet segiteni


en leirtam mindent mar


ha raszanod magad egy normalis tap vetelere irj ki kerdest


[link]


talan segit ha olvasgatod


Szia

2016. febr. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Rendben. Köszönöm, hogy időt szántál rám. :) Egyenlőre nem akarok meg nem is tudok többet költeni rá most jelenleg.
2016. febr. 18. 15:43
 18/18 A kérdező kommentje:

Megfordítottam a ház hátsó ventijét, hogy az is a proci hűtőjét fúja. Így ezt az értéket kapom windowsban.


[link]


Játék közben a proci 45-55 fok között van míg az alaplap 32 és az alaplapi CPU 62 fok. Ezt az utolsót nem tudom hova tenni, hogy az mi akar lenni.

2016. febr. 18. 15:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!