Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » DVMT segítség?!

DVMT segítség?!

Figyelt kérdés

Nos hallottam a DVMT módról (ha lehet így nevezni) amit a BIOS-ban lehet állítani hogy az Intel HD Graphics kártyáknál több legyen a Dedicated Video Memory (ami nekem sajnos most csak 64MB). És ezt RAMtól függ hogy mennyit tudsz beállítani. Nekem 4GB van és arra az van írva hogy 512MB-ot lehet max! Megnyitottam a BIOS-t de nekem nincs ott ilyen opció! Win 10-nél nem lehet ilyet?? Esetleg más Windows kell hozzá??

Gépem: Intel Celeron M Dual-Core 2.16Ghz N2840

4GB RAM

Intel HD Graphics (Bay Trail) M


(a videókártyánál nincs szám mielőtt valaki megkérdezné mint pl. Intel HD Graphics 3000/4600 meg stb ilyen nincs ott!!!)



2016. febr. 22. 10:57
 1/1 CspCsj ***** válasza:

DVMT = Dynamic Video Memory Technology

Használat közben dinamikusan foglal a rendszermemóriából, amennyit az éppen használt program igényel, egészen a felső határig amit a kártya még kezelni tud. (512MB?)

2016. febr. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!