Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Nem működik együtt a gép és a...

Nem működik együtt a gép és a monitor? Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

Új GTX 950 videokártya, legfrissebb illesztő, 1440x900 az ajánlott beállítás és szép is. Egyszer csak teljesen elment a kép. Másik (más felbontású) monitorral működik, de ha visszadugom az eredeti monitort már nincs a lehetőségek között a jó felbontás, mind alacsony, elnyújott, homályos.


Amikor legelőször telepítettem a gépet, (2hete) akkor se találta a jó felbontást, akkor újraraktam a gépet és egyből jó volt.. mostanáig.

Ez nem megoldás, nincs se időm, se türelmem 2 hetente újrarakni a gépet.

Mi lehet a gond?



2016. febr. 22. 12:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább úgy hangzik, mintha a monitor döglődne - próbáltad másik gépen? Ott rendesen működik?
2016. febr. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen kipróbáltam a laptopon, kiterjesztettem a képernyőt a monitorra és ott minden gond nélkül be lehetett állítani 1440x900-ra.
2016. febr. 22. 14:46
 3/4 A kérdező kommentje:

Szóval,a másik monitor működik a géppel,

Az eredeti monitor működik, a laptoppal jó felbontáson, tehát minden működik, kivéve az asztali pc az eredeti monitorral.

(Ha ez valamit számít, az eredeti monitor widescreen, a másik 4:3)

2016. febr. 22. 21:25
 4/4 A kérdező kommentje:
Megjavult magától, jó is volt egy ideig, de most megint ezt csinálja és nem megint nem tudok vele mit kezdeni
2016. márc. 29. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!