Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért rezonál/vibrál a képerny...

Miért rezonál/vibrál a képernyő játék közben?

Figyelt kérdés

Előszöris szerintem fontol leirnom minden tudnivalót a gépemről:Táp:

Seasonic S12II-520 (2hónapja vettem üzletben, zsirújj)

Alaplap:Asroc z77 pro 3 (használtan vettem de nagyon újszerűnek néz ki)

Processzor: i5 2500 (használt)

VGA: gtx660 (szintén használt)

8gb ram

Zalman z11plus ház, 1TB vinyo


A probléma a következő: amikor internetezek nincs semmi gond, de pl mihelyt elinditom a farcry3mat a képernyő elkezd vibrálni, nem nagyon szoval fél óra után nemveszem észre de olykor olykor nagyon idegesítő, goat simulator nál is nagyon látszik. Farsky ban nem látszik lehet a vizes környezet miatt mert ott hullámzik alapbol is de szerintem ott nincs. Még minecraft is vibrál!


Én leginkább videokártya hibára gyanakszom, ismerősöm mondta hogy dvi átalakito hiba is lehet de azt nemrég vettem meg akkor nemcsak jatek kozbe kene vibrálni nem? Kaptam olyan tanácsot is hogy tápot cseréljem de hát na! Ez szerintem bőven elég táp ehez a géphez.



2016. febr. 27. 08:15
 1/6 MGéza ***** válasza:
100%
Milyen monitorod van? Fontos lenne tudni, milyen képfrissítési frekvenciákat tud milyen felbontás mellett. Lehet, a játékban olyan van beállítva, amit nem bír.
2016. febr. 27. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valami sonic márkájú monitorom van 60hz képes de nemhiszem hogy az lenne a gond mert az előző gépemnél sem okozott gondot farcry nál vagy goat simulatornál
2016. febr. 27. 08:32
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja és 1650x1250 es felbontáson használom
2016. febr. 27. 08:33
 4/6 axonbite ***** válasza:
felbontást próbálgasd változtatni
2016. márc. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

egy atalakito is lehet roszminosegu es hibas is hiaba uj

egy video kabel szintugy


nincs digitalis bemenet a monitoron? es termeszetesen atalakitas nelkuli digitalis kabeled is hozza


driverben a kepfrissites szinkronizaciot allitgasd, sokfele mod van ami lehet nem tetszik moniorodnak


legfrissebb nem beta driver van fent? alaphelyzetben van?

2016. márc. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az analog vga kábel az az a d-sub könnyen fel zajokat amitől ilyen lesz a kép , ha van dvi kimenet is a monitorodon akkor azt erőltesd inkább.
2016. márc. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!